Вам доведеться узяти на себе організацію заходу? Тоді обов'язково подумайте, як ви будете розважати гостей. Саме від насиченості програми свята залежить, наскільки успішним воно вийде. Не розраховуйте тільки на музичний супровід – групу, звичайно, запросити треба, але обійтися тільки нею не вдасться. Люди хочуть видовищ, тому замовте фаєр шоу– сьогодні вони набирають популярність.

До кого звернутись?

Насправді, замовити подібне шоу не так вже й складно. Наприклад, в Києві вже не перший рік діє театр вогню і світла «Ortus». Саме його артисти зможуть влаштувати яскраве уявлення на вашому заході. Чому варто звернутися саме сюди? На то є чимало причин:

  • професіоналізм виконавців та їх багатий досвід;
  • складність номерів – гості будуть точно вражені ефектним видовищем;
  • доступна ціна (уточнити її можна на порталі театру, вартість програм відрізняється);
  • у колективу є костюми і спеціальний реквізит, що робить подання красивішими і ефектними.

Альтернатива вогненному шоу

Треба також відзначити широкий спектр програм театру. Вам необов'язково замовляти уявлення з вогнем. При бажанні учасники театру проведуть на вашому заході світлове шоу – вони сьогодні теж дуже затребувані. Цінують їх за видовищність. Вам пропонують вибрати одну з двох програм. Відрізняються вони за стилістикою і наповненістю. Кожне світлове шоу – це складне уявлення, яке поєднує в собі хореографію, акробатику. Вони вміло доповнюються відповідним візуальним супроводом. Замовити світлове шоу можна для будь-якої події – для корпоративу, дитячого свята, весілля. Часто запрошують артистів на вечірки, влаштовані на честь Нового року, 8 березня.

Інший цікавий варіант – неонове шоу. Ваші гості будуть в захваті від виступу артистів театру. Таке шоу створює неповторну атмосферу, яка зачаровує. Ефектні костюми артистів вдало вписуються в концепцію і покращують візуальну складову.

Важливі нюанси

Скільки триває виступ артистів театру? Все залежить від типу шоу і конкретної програми. Ви можете дізнатися більше про пропозиції «Ortus» на порталі ortus.show. Тут же можна уточнити вартість того чи іншого виступу.

Ви хочете зрозуміти, як все буде виглядати? На цей випадок на порталі представлені відео виступів артистів. Ці ролики дозволяють оцінити костюми і реквізит, переконатися в професіоналізмі виконавців. Ви також упевнитися, що шоу дійсно буде видовищним.