У вас є ділянка? Тоді чому б не задіяти її для вирощування овочів. Почати можна з картоплі – зміна будь-яких сортів ви знайдете в асортименті «Своя грядка». Ось сторінка, де ви можете замовити насіння в режимі онлайн.

Чому вибирати продукцію треба саме тут? По-перше, важливо сказати про різноманітність товарів. Це дозволяє кожному городникові підібрати підходящий сорт картоплі. По-друге, каталоги інтернет-магазину грамотно оформлені і до всіх видів насіння наводиться докладний опис. Це спрощує вибір продукції.

Звичайно, треба знати деякі секрети вирощування овочів. Так, деякі городники вже в травні копають картоплю, висаджену з розсади в березні. Таким чином збільшується урожай і, відповідно, запас овочів на зиму. Але чи не зарано це – молода картопля в травні? Адже зазвичай вона дозріває до кінця літа.

Фахівці вважають, що зовсім рано в травні ласувати власним молодою картоплею. Але для цього дуже важливо правильно підготувати землю для вирощування картоплі. Восени на обраному ділянці треба посіяти сидерат – гірчицю. Вона прекрасно підживлює грунт взимку, збагачує землю азотом і фосфором. До речі, використання зелених добрив сьогодні користується популярністю серед городників.

На початку березня підготовлений сидератами грунт прогрівають, покриваючи плівкою. Вже через тиждень-другий можна висаджувати пророслу картоплю в землю. Захищена плівкою картопля витримує березневі заморозки. У квітні покриття слід замінити на агроволокно, а в кінці періоду вегетації зняти його. Теплі промені весняного сонця допомагають картоплі підрости і дозріти. Таким чином, коли городники тільки почнуть висаджувати картоплю – ви будете вже збирати перший урожай.

Головна небезпека в таких термінах вирощування – це вибір неякісного насіннєвого картоплі на посадку. Іноді господарі вибирають іноземні сорти, які абсолютно непристосовані до наших кліматичних умов. У такому випадку може бути низький урожай. Треба віддати перевагу вітчизняним раннім сортам, які раніше добре себе зарекомендували. Замовляйте їх у перевірених постачальників. Звертайте увагу на термін придатності садивного матеріалу – важливо, щоб насіння було свіжим, адже це позначиться на врожаї.

Великим плюсом таких ранніх строків вирощування картоплі є те, що в квітні-травні врожай зовсім не псують колорадські жуки. Адже в цей весняний період їх просто ще немає.