Чим зайняти дитину на вихідних, коли на вулиці особливо не розгуляєшся на увазі погану погоду? Варіантів - безліч. Але, мабуть, самим ідеальним вибором сьогодні вважається квест-кімната. Таке проведення часу набирає все більшої популярності. Ну не завжди ж дітям сидіти за комп'ютерними іграми в якості гравця. Треба ж і героєм себе відчути, занурившись в саму гущу подій.

Що дає квест-кімната дітям?

Квест кімната - це хороша можливість об'єднати веселощі і розвиток воєдино. Ігри, які пропонують організатори, змушують учасників включати інтелект. Величезний плюс полягає в тому, що такі заняття - колективні. А це дозволяє навчитися взаємодіяти з усією командою, протягувати руку допомоги, коли це необхідно. Участь у квесті допомагає виховати в дитині вміння знаходити спільну мову з ровесниками і розвиває навички в пошуку шляхів вирішення поставлених завдань.

Вибрати квест для дитини неважко: чимале їх кількість працює спеціально для дітей. Батькам досить згадати про те, що любить дитина, якими мультиками, книжками і казками захоплюється. Якщо він жити не може без пригод, замовте для нього гру з відповідним сценарієм. Якщо захоплюється сюжетами про шпигунів - розкажіть нам про це квест-кімнати і він підбере для вас підходящий варіант. Але не рекомендується пропонувати своєму чаду гри, в яких багато страшних спецефектів. Інакше ваше чадо буде погано спати вночі.

Яким повинен бути квест для дитини?

Така гра повинна залишати приємний післясмак і море позитивних вражень. Ігри для молодших дітей повинні бути простими, щоб кіндер було легко виконувати завдання. Якщо квеструм створений на основі відомої казки, то він викличе у малюка бурю приємних емоцій. Але не забувайте про те, що квест повинен розвивати логічне мислення. Тому не прагніть до того, щоб завдання були такими, де і зовсім не доведеться думати.

Квести у Львові якраз і відповідає всім тим вимогам, які пред'являються до таких ось ігор. Зайдіть, і ви в цьому переконаєтеся. У цьому місті знаходиться така величезна кількість квест-кімнат, що гру за інтересами може знайти людина будь-якого віку.

Знаєте, ваше чадо буде особливо радо, якщо ви підете на пошуки пригоди разом з ним. Так що, вдалого вам квесту!