Тканинні ролети це сучасний та простий спосіб оформити вікна у будь-якому приміщенні. Різноманітність видів, кольорів та дизайну таких ролштор задовільнять потреби навіть найбільш вибагливих покупців. Придбати тканинні ролети у Львові можна на сайті компанії https://vikna-dveri.lviv.ua/ . У нашому каталозі ви знайдете тканинні ролети на будь-який смак та гаманець. Вони допоможуть не тільки захистити вашу оселю від сонця, але й стануть стильним доповненням для будь-якого приміщення.

Тканинні ролети мають ряд переваг, завдяки яким вони користуються особливою популярністю та є фаворити на ринку. Так, серед основних можна виділити:

  • якість матеріалів, з яких виготовляють тканинні ролети - матеріал для віконних ролет просякнутий спеціальним розчином, який має захист від бактерій, високу стійкість до вигорання і скупченню пилу;

  • рулонні штори дуже прості у догляді та зручні у використанні. Доглядати за ролетами досить просто - можна чистити самостійно миючими засобами, або здавати на обробку в хімчистку. Крім того, тканинні ролети мають доволі простий механізм кріплення і управління, встановити який зможете ви самостійно;

  • широкий вибір кольорів та дизайну допоможе привнести родзинку до будь-якого приміщення, та підібрати те що підійде саме вашому дому та дизайнерським рішенням;

  • якість та тривалий термін використання;

  • ідеальне співвідношення ціна/якість. Так, на ринку представлені різноманітні види тканинних ролетів, де кожен зможе знайти варіант для свого гаманця і оселі.

Особливою популярністю, сьогодні, користуються тканинні ролети День-Ніч. Свою назву ці ролети отримали завдяки унікальними властивостям: вони прекрасно освітлюють кімнату без необхідності змінювати висоту тканини завдяки наявності прозорих та непрозорих смуг. Так, якщо у стандартних рулонних шторах для зміни освітленості приміщення вам необхідно піднімати або ж опускати тканину на різну відстань, то з рулонними шторами набагато простіше - достатньо лише трішечки змістити непрозорі та прозорі смуги.

Крім того, відповідно до робочого механізму тканинні ролети поділяють на два види: закриті та відкриті ролети.

На сьогоднішній день, тканинні ролети є прекрасною альтернативою нудним, давно набридли одноманітним фіранкам. Це зручний та стильний вид захисту вашої оселі від сонця. Купити тканинні ролети у львові ви можете на нашому сайті. В нашому каталозі ви знайдете різноманітні варіанти тканинних ролетів відповідно до необхідної Вам функціональності, зовнішнього вигляду та ціни.