Сучасні навантажувачі - це багатофункціональні машини, які мають тривалий робочий ресурс і високу якість. Як будь-яка інша техніка, вони іноді потребують заміни комплектуючих.

Обслуговування складської техніки є не менш важливою процедурою, ніж її придбання. Адже якісні витратні матеріали та запасні частини є не тільки гарантією довговічної роботи, але і безпеки. Компанія «Мікро-Ф» реалізує у Львові запчастини для навантажувачів практично всіх марок за досить доступними цінами, роблячи ставку на якість і надійність.

Що ми пропонуємо?

Наша компанія здійснює продаж запчастин для навантажувачів, фільтрів та фільтруючих елементів (фільтр палива, масляний фільтр, повітряний фільтр) для фронтальних, телескопічних та вилкових навантажувачів. Ми працюємо в даному секторі ринку більше 22 років, добре орієнтуємося в потребах покупців і можемо цілком їх задовольнити. У нашому асортименті представлений широкий вибір деталей високої якості, як оригінальних, так і сумісних.

Коли можуть знадобитися нові деталі?

На практиці трапляється багато ситуацій, при яких можливий вихід техніки з ладу. Якщо не дотримується рекомендований швидкісний режим, перевищується максимально допустима вага вантажу, неправильно кріпляться вила, або вони не до кінця просовуються під вантаж, поломки неминучі. При цьому деталі ходового механізму розхитуються надміру, виходять з ладу контакти, пошкоджуються вантажозахоплювальні пристрої та ін.

Швидкий ремонт техніки - стабільна прибутковість бізнесу!

Купуючи нові запчастини на львівський, китайський або будь-який інший навантажувач, ви зможете швидко відновити працездатність техніки і уникнути витрат внаслідок простоїв. Своєчасний і швидкий ремонт вантажопідйомного обладнання заощадить трудовитрати і дозволить уникнути втрат часу, що безпосередньо відбивається на прибутковості будь-якого бізнесу.

Переваги замовлення запчастин в компанії «Мікро-Ф»:

- конкурентні ціни;

- великий каталог запчастин на навантажувачі;

- оперативна поставка;

- супутні послуги з обслуговування і ремонту техніки;

- висока якість продукції;

- професійний підхід до вирішення будь-якої задачі, безкоштовне консультування.

Якщо у вас залишилися якісь сумніви або питання, зателефонуйте нам. Допомога фахівця дозволить не помилитися з вибором і придбати запчастини на навантажувач, які найбільш підходять за всіма параметрами. Швидко «повернувши до життя» обладнання, ви зможете відновити нормальний хід бізнесу.