Досить важко вибирати серед казкових карпатських куточків місце для наступного відпочинку, адже кожен з них неповторний. Та цього разу їдемо туди, де взимку найдовші лижні траси, а влітку проходять молодіжні збори, змагання з фрірайду та фестивалі парапланеризму.

відпочинок Пилипець

Наш вибіp - мальовниче село Пилипець, яке сховалось поміж гір в найчистішому в Закарпатті районі, Межигірському.

Відомий гірськолижний курорт приваблює своїми впорядкованими трасами, наявніcтю лижної школи та майстернею з ремонту спорядження. Важливо, що крім лижної школи можна також повчитися сноубордингу та фрірайду.

Кататися тут буде цікаво, як вправним лижникам і сноубордистам, так і новачкам. Щодо варіантів поселення в комплексi, то вдалим є будь-який варiант, бо всi готелi, гостьові будиночки та котеджі сучасно облаштованi i цiлком задовiльнять вимоги гостей. Якщо ж вибирати в селі Пилипець готелі, то ті, що розмiщенi ближче до пiдiймачiв, зручнiшi, але й цiни на номери вищi. Проте варто зазначити, що незалежно від того, яке житло вибираєте, просте чи елітне, весь стандартний комплекс послуг буде надано. Враховуючи те, що відомі Боржавські підйомники знаходяться в самому селищі, то не доведеться витрачати час та гроші на те, щоб добратися до гірськолижного курорту, як наприклад, 40 км з Яремче до Буковелю. Відомо, що ніде в Карпатах немає таких театралізованих святкувань, як в Яремче, таких яскравих та багатих гуцульських ярмарків. Та Пилипець виграє в тому, що в теплу пору тут відбувається багато цікавих заходів, проживання доступніше та гірськолижний відпочинок зовсім поруч, порівняно з Яремче.

Пилипець житло

Стосовно зимового відпочинку у Пилипці, то він є одним із найкращих для любителів вільного спуску, тобто фрірайдерів, бо добре відомий своїми складними схилами. До курорту входять досить довгі траси, та найдовша та, що спускається з вершини Гимби і за 6 км закінчується біля самого селища. До речі, для зручності користування, всі траси розкочують спеціальною технікою і це дуже добре, бо є можливість покататися ввечері та навіть вночі.

Окрім цього цікаво навіть взимку відвідати одне із семи природних чудес України - водоспад Шепіт, кришталеві води якого видають дивні звуки, схожі на тиху розмову, а від селища до нього всього 6 км.

Тим, хто хотів би швидше потрапити до цих дивних каскадів та інших цікавих місць Пилипця, варто дізнатися про онлайн бронювання. Це дає можливість миттєво забронювати номер в готелі і без проблем опинитися в живописному Міжгір`ї. Де після відвідування холодного водоспаду доречно зігрітися гарячим глінтвейном в маленьких затишних кав`ярнях. А ввечері потрапити до бані чи spa-салону, де пропонують міні-баню у фітобочках чи повний релакс від купелі в карпатському чані.

До слова сказати, саме український оператор бронювання готелів Hotels24.ua надає зручну послугу - «бронювання онлайн». Такий сервіс тільки прискорює пошук готелів та їх бронювання. Тепер клієнтам не потрібна допомога колл-центру, бо вони напряму зв`язуються із готелями. Додатковим плюсом є те, що за більшість готелів не треба платити кредиткою наперед, а після приїзду.

І вже дуже скоро можна буде побачити Пилипець, і почути дивний Шепіт.