В сучасному світі варти навчитися правильно презентувати свій товар. Це пов’язано із стрімким зростанням конкуренції на ринку. Тому, кожен виробник має розуміти наскільки важливі рекламні заходи.

Дегустації – це рекламні акції, в процесі яких промоутери пропонують скористатися продукцією, або спробувати її. Наприклад, в супермаркетах такі заходи досить актуальні і дають позитивний результат. Потенційного покупця важливо правильно та ефективно ознайомити із новою продукцією. Основної ціллю проведення дегустацій є стимулювання попиту покупця. Маркетологами доказано, що під час участі у дегустації у людини з’являється бажання купити товар. Тому такий захід, як проведення дегустацій має досить велике значення.

Пропонуємо вам послуги професійних промоутерів, які на всі 100% ефективно виконають свою роботу. Саме ці люди мають влив на формування іміджу компанії та продукту. Тому варто обрати лише професіоналі своєї справи.

Промоутери рекламної агенції Concept Plus – це:

  • Справжні професіонали;

  • Відповідальні співробітники;

  • Креативні люди.

Варто розуміти, що проведення презентацій проводиться в часи найбільшої активності покупців. Тому ви, як замовник має брати до уваги і цей момент. Як проходить проведення промо акцій? Отже, перш за все, обирається місце і оптимальній час проведення заходу. Промоутери мають надіти спеціалізовану форму, обрану замовниками. Важливо правильно та привітно вимовляти слова, які характеризують продукцію. Посмішка та позитивний настрій промоутера – це 50% успіху заходу.

Що стосується обладнання, то це спеціальна стійка та одноразовий посуд, в якому буде пропонуватися продукція для дегустації. В той час, як людина дегустує продукцію промоутер має чітко та привітно розказати про переваги товару. Варто правильно спонукати покупця.

Отже проведення дегустацій – ефективний захід. Особливо, коли продукт тільки з’явився на ринку. Таким чином, відбувається знайомство потенціальних покупців із продуктом. Як показують численні маркетингові дослідження, що роздача зразків з продукцією швидко дає результат. Завдяки цьому значно зростає попит.

Правильно проведена дегустація – чудова ідея виробників, якою користуються по всьому світу. Тому варто взяти до уваги цей захід та провести його в магазинах. Таким чином, ваш товар стануть впізнавати та купувати. Цей факт підтверджений маркетинговими дослідженнями.