Дуже важко уявити собі дизайнера інтер'єру, який буде створювати проект, не враховуючи особливості освітлювальних приладів в приміщенні. Вони грають дуже важливу роль. Завдяки правильно підібраним люстрам і світильникам можна досягти різних ефектів. За допомогою використання бра можна розбити приміщення на зони. При використанні підсвіток можна створити акцент на певних елементах декору. Люстри ж використовуються більше для повного висвітлення приміщення.

Освітлювальні прилади бувають різні. Також вони мають різне призначення. Грубо всі електричні джерела світла можна поділити на три категорії: стельові, настінні і підлогові.

• Стельові. До даного типу освітлювальних приладів відносяться: люстри, накладні і врізні світильники. Використовуються, в більшості випадків, як основне джерело світла. Застосовуються практично у всіх зонах будинку або квартири.

• Настінні. До цієї групи належать бра, врізні світильники і різні підсвічування. Використовуються як додаткове джерело світла. Хоча в деяких випадках можуть служити і основним джерелом. В основному, як основне джерело, використовуються в невеликих приміщеннях, таких як коридор, ванна кімната. Дуже часто застосовуються для створення акценту на певному елементі декору квартири. Також можна використовувати для створення обстановки для роботи або для читання. Дуже актуально в однокімнатних квартирах і квартирах студіях, для того щоб не заважати іншим мешканцям.

• Підлогові. До цієї групи належать різноманітні накладні світильники і торшери. Створюють дуже приємну атмосферу. Також дуже зручно використовувати для створення робочої обстановки в певній зоні вашої оселі. Використовуються, в основному в якості додаткового джерела світла.

Різноманітність моделей можна подивитися на сторінках сайту: https://lustralux.com.ua/ Завдяки великому різноманітності моделей, люстри і світильники мають певну популярність у дизайнерів. Завдяки використанню додаткових джерел світла можна створювати дуже цікаві візуальні ефекти. Створення інтер'єру в класичному стилі має на увазі під собою використання стельової люстри в якості центрального джерела освітлення. Настінні ж світильники мають властивість розбивати приміщення на окремі зони. Дуже актуальне рішення для освітлення великих площ, приміщень з низькою стелею або просто дуже довгих коридорів. Також є одна дуже важлива перевага, це економія місця. Як правило, настінні світильники займають менше місця, ніж підлогові або повноцінні люстри. Підлоговий торшер має одну дуже цікаву властивість. Він візуально розмиває межі приміщення. Що створює ілюзію збільшення обсягу кімнати.

Оригінальність дизайну різних освітлювальних приладів робить їх незамінною частиною інтер'єру. Для того щоб можна було успішно поєднувати люстри з бра і торшерами, вони випускаються в схожих дизайнах. Подивитися на існуючі рішення та ознайомитися з асортиментом можна тут: https://lustralux.com.ua/. Це чудовий магазин люстр з великим асортиментом товару. Багатогранність дизайнів нікого не залишить осторонь. Але крім дизайну і широкого вибору є ще один важливий параметр, це якість виробів. У магазині «Люстралюкс» продається тільки якісний товар.

При пошуку магазину для покупки освітлювальних приладів відразу варто звернути увагу на «Люстралюкс». Швидка доставка, якісний сервіс, великий асортимент товару та висока якість роблять цей магазин просто незамінним помічником при виборі освітлювальних приладів для квартири або будинку.