Енергозбереження, дуже важливий фактор при будівництві оселі. Теплі стіни будинку будуть економити ввесь час на енергоносіях. І тому забудовники шукають вирішення цього питання ще при будівництві. То ж як краще побудувати теплі стіни будинку?

Нині є багато утеплювачів, це скловата, мінеральні вати, базальтові вати, пінопласт, піностірол і т.д. Але навіщо будувати стіни з одного матеріалу, а потім їх утеплювати матеріалом інородного походження, якщо маємо високоточний автоклавний газобетон АЕРОК Д300 , який при товщині стіни 300 мм вже не потрібно утеплювати. А товщина 375 мм має ще більший запас енергоефективності. При цьому Ви не переплачуєте за матеріали для утеплення стін, також не платите за виконання робіт по утепленню.

Застерігаємо, що прораби говорять зовсім інші речі, тому що їм з Вашого об'єкта потрібно витягнути побільше нормо годин, а точніше грошей. Ото ж вони й придумують утеплення та інші, часом зовсім непотрібні дії. Вже двадцять перше століття, появилися не тільки смартфони, а і передові технології у виробництві будівельних матеріалів, то ж слідкуйте за новітніми технологіями.

Якщо у Вас вже є побудований будинок, але плануєте утеплювати стіни, то для цього ідеально газобетон - утеплювач AEROC Energy D150 ,- це спеціально розроблені газобетонні блоки для утеплювання стін побудованих з будь-якого матеріалу. За більш детальною інформацією звертайтесь до наших спеціалістів +38 097 401-09-09, вони завжди порадять вам найкращі варіанти для будівництва. І що саме цікаво те, що доставка газоблоку Д300 у Львів не є проблемою, хоча завод знаходиться у Київській області.

Дякуємо, що приділили увагу цій статті, але то є все правда.

Бажаємо миру та щастя.