Жодне весілля не обходиться без ведучого. Зараз людини, яка веде свята, прийнято називати тамадою. Гарний ведучий на весілля київ — запорука успішної і веселого весілля. Але як правильно підібрати тамаду?

На весіллі, як правило, збирається багато людей. Мабуть, це найбільш велелюдне свято. На радісну подію запрошують усіх родичів з обох сторін, і близьких людей, і просто добре знайомих. Деякі вже знайомі, а хто-то з них бачить одне одного вперше. Але всіх гостей об'єднує бажання порадіти за молоде подружжя, привітати їх і повеселитися.

Хід весілля повинен бути чітко спланований і організован. Зробити це може не кожна людина, тому на весілля і запрошують досвідченого тамаду, який готує сценарій, проводить конкурси, розважає всіх, не дає нудьгувати. Є кілька секретів, як розпізнати хорошого тамаду.

Хороший тамада повинен бути відомий. Часто вибирають ведучого за розповідями і порадами знайомих, які вже користувалися його послугами. Це правильно, рекомендації є найкращою рекламою. Також можна знайти тамаду з допомогою весільних агентств або газетних оголошень. Але в цьому випадку, природно, існує ризик.

Послуги хорошого тамади не можуть коштувати дешево. Звичайно, можна спробувати трохи сторгуватися, але і якщо тамада заявляє, що у нього найнижчі ціни, це повинно насторожити.

Тамада повинен мати презентабельну зовнішність, бути охайним і акуратним.

Досвідчений тамада повинен вміти спілкуватися. У нього повинна бути грамотна мова, він повинен розташовувати до себе людей.

Хороший тамада повинен ставити питання, чим більше, тим краще. Він повинен знати багато, щоб скласти відповідний сценарій. Якщо потенційний ведучий мовчки слухає ваші побажання, але не намагається нічого дізнатися, це говорить про його непрофесіоналізм.

У тамади повинно бути портфоліо. Сюди може входити відео, фото, якісь замальовки, заготовки. У процесі розмови тамада більш докладно повинна описати стиль і особливості своєї роботи.

Найчастіше тамада працює з музикою, це зручніше, ніж шукати їх окремо. Крім того, як правило, таке співробітництво «народжує» більш цікаві сценарії.

Приділіть пошуку тамади достатню кількість часу. Не робіть вибір наспіх. Зустріньтеся з кількома провідними, поговоріть з ними, порівняйте і після цього зробіть вибір. Розкажіть про своїх перевагах.

Може бути, у вас будуть свої ідеї. Як правило, тамада все враховує при підготовці сценарію. Будьте готові внести передоплату, це практикують багато провідні.

Хороший тамада забезпечить вам справжнє торжество, яке гості запам'ятають надовго!