Про туристичну фірму Stayinkiev

Фірма Stayinkiev працює не один рік і вже має постійних клієнтів. Більша частина з них іноземці з різних країн світу. За останні декілька років Україна стала надзвичайно цікавою країною для туристів. Іноді навіть самі українці дивуються, які тури доступні в столиці. Щоб ближче познайомитися з компанією Stayinkiev, варто познайомитися з сайтом турагенції http://stayinkiev.com

Улюблені тури туристів та співвітчизників

Фірма Stayinkiev може організувати будь який відпочинок у місті. Але найбільшу популярність отримали три напрямки:

1. Мандрівка до Чорнобиля. Це місто, наче привид в країні, схожих місць немає в усьому світі. Крім цього Чорнобиль є однією з наймасштабніших аварій, відлуння якої живе до сьогодення. Іноземці настільки зацікавлені «мертвим містом», що навіть зняли фантастичну стрічку про нього. Фірма Stayinkiev організовує тури до Чорнобиля 10 років. Професійні гіди діляться не тільки відомими історичними фактами, а й невідомими фактами трагедії, крім того забезпечують безпеку кожному туристу. Тур є в двох варіаціях: мандрівка на один день або дводенний тур з зупинкою в комфортному готелі міста Прип’ять.

2. Стрільба з бойової зброї. Екстремальний відпочинок – це найбільш популярний тур в Stayinkiev. Особливо адреналін в кров додає використання бойової зброї. Місць, де можливо скористатися справжньою рушницею не так багато. Гасло цього туру: Безпека, користь та незабутні відчуття.

3. Катання на танку. Про таке мріють не лише іноземці, але і українці. Саме так можна отримати перший військовий досвід. Керування танком також може бути проведено у вигляді змагань між друзями. В наявності для проведення туру декілька бойових машин, серед яких Т-62, БТР, БРДМ та інші. Тур контролюється досвідченими інструкторами. Для іноземців передбачений перекладач на весь час мандрівки. Також до цього тура можливо включити і VIP опцію, яка передбачає необмежену кількість пострілів, керування танком та завершити тур чудовим обідом на справжній українській військовій базі.

Гарантії від компанії Stayinkiev

Більше ніж 10 років Stayinkiev займається організацією унікальних турів у Києві. Фірма гарантує повну безпеку, а також комфортабельний трансфер в обидва краї туру. В компанії працюють досвідчені гіди та інструктори, які забезпечують унікальний відпочинок та повну безпеку.