Будь-який склад вимагає якісного облаштування. Важливо раціонально використовувати вільний простір і забезпечити надійне зберігання товарів. Тому стелажі для складу слід вибирати ретельно.

Враховуйте параметри приміщення. Наприклад, якщо на складі великі стелі, доцільно використовувати для систематизації та зберігання продукції мезоніни, ось сторінка на якій ви зможете замовити таку систему.

У чому особливість мезонінів? Вони являють собою поверхові конструкції. Унікальність систем в тому, що на кожному рівні крім товарів можуть розміщуватися приміщення для персоналу. Це дозволяє оптимально використовувати простір складу. Конструкція може задіяти кожен кут приміщення. В результаті корисна площа збільшується майже в три рази.

Мезоніни зручно використовувати для різних методів складування. Вони підходять і для ручної роботи, і для застосування спеціальної техніки.

Такі стелажні системи просто монтувати і розбирати. На це піде всього пару днів. До того ж параметри конструкції можна без проблеми збільшувати. Ви зможете добудувати мезонін в довжину, ширину, додати ще пару поверхів.

Привертає в таких системах і їх безпека. У таких конструкціях надійні сходи з перилами між ярусами.

Коштують мезоніни недорого. До того ж вони не вимагають попередньої підготовки приміщення. При облаштуванні стелажів навантаження на фундамент не посилюється.

Замовляти проектування і монтаж мезонінів важливо у професіоналів. Справа в тому, що цей процес вимагає врахування багатьох нюансів. Наприклад, потрібно брати до уваги розміри приміщення, відстань між опорами, допустиме навантаження на квадратний метр перекриття, кількість поверхів. Має значення і те, який вантаж буде зберігатися на стелажах.

Де замовити мезоніни? Ви можете звернутися в компанію «Тріометал Сервіс». Стелажні системи компанії надійні і відповідають всім нормам.

Замовити в «Тріометал Сервіс» можна не тільки мезоніни. Займається компанія проектуванням, створенням і монтажем самих різних стелажних конструкцій. Наприклад, тут можна замовити мобільні стелажі. Це універсальні системи, які можуть використовуватися для самих різних цілей. Їх замовляють і на виробничі склади, і в бібліотеки, і в офіси. Такі стелажі рекомендується використовувати в невеликих приміщеннях, де мало корисної площі зберігання і неможливість її розширення. Конструкції дозволяють зберігати продукцію компактно і забезпечують можливість обробляти товари робітникам.