Візитні картки – це перше, що ми отримуємо при зустрічі з бізнес партнерами, клієнтами чи з постачальниками послуг та товарів. Але звичайні тонкі візитки не тільки не вражають, але й створюють двояке враження.

Друк візиток преміум класу надає тон вашому бізнесу, говорить про ваше ставлення до клієнтів, робить ваш бізнес успішним.

Цифрова друкарня VPM-Поліграф пропонує виготовлення преміальних візиток:

  • Пластикові візитки;
  • Візитки з тисненням;
  • Ламіновані візитки.

Наша технологія цифрового друку забезпечує багатий, відмінний колір, який гарантує стійкість фарб тривалий час.

Ви можете вибрати карти розміром 85 мм х 55 мм, 90 мм х 55 мм або 90 мм х 50 мм. Візитні картки друкуються з одного боку або з обох сторін.

Цифровий друк візиток дозволяє випускати візитні картки від одного екземпляру, а також малими та середніми тиражами в найкоротші терміни. Тому ви можете отримати готові візитки вже через день після замовлення.

Пластикові візитки

Щоб створити неперевершене враження на клієнтів чи бізнес партнерів, обирайте пластикові візитки. Ми пропонуємо друк на пластику, товщиною 3 мм різного кольору. Ви можете взяти за основу золотий чи срібний пластик – це створить незабутній ефект.

Популярними стають прозорі візитки, виготовлені з матового прозорого пластику з повнокольоровим друком та креативним дизайном.

Візитки з тисненням

Хочете виділити свою візитну картку тисненням металевою фольгою? Це можна зробити в нашій друкарні. Ви можете обрати колір фольги на вибір: золоту, срібну чи голографічну. Уявіть, що ваш логотип, ініціали, назва компанії будуть ефектно виділятися на фоні всієї картки. А якщо ви виберете щільний папір або улюблений варіант дизайнерського паперу, та зробите тиснення фольгою – ви отримаєте професійну візитку преміум класу.

Ламіновані візитки

Щоб додати додаткової товщини вашій візитці, можна обрати ламінування з однієї або двох сторін. Це зробить вашу візитку преміум класу більш міцною, забезпечить довший термін використання та допоможе створити матовий чи глянцевий ефект. Глянцеве ламінування зробить фарби більш яскравими, а матове – додасть незабутній приємний оксамитовий вигляд вашій візитці.

Для того, щоб зробити вашу візитку унікальною, ми можемо робити фігурну висічку на візитках, виготовляти візитки нестандартної форми, робити креативний індивідуальний дизайн. Обирайте свою візитку, яка вразить оточуючих та запам’ятаються надовго.