Сучасна кухня від виробника пропонує безліч меблевих рішень різних форм, фактур і забарвлень. І тільки види фасадів залишаються незмінними. Але незалежно від модних віянь і тенденцій, пов'язаних з плином часу, поверхня з фрезеровкою залишається однією з найпопулярніших, навіть незважаючи на її значну вартість. Цікаво, з чим пов'язана дорожнеча такого виробу? Детальніше про це, ви дізнаєтеся дочитавши цю статтю до кінця.

Для початку, визначимо, що не кожен матеріал, який використовується при виготовленні кухні на замовлення, підходить для роботи фрезою. Єдина основа, яка придатна для такої обробки - це МДФ, а саме плити МДФ з плівковим покриттям. І саме в останньому криється таке високе ціноутворення. Чому? Читайте нижче.

 

Як плівка впливає на вартість фасадів з фрезеровкою?

 

Насправді, все просто - таємниця полягає в спеціалізованому обладнанні. Для того щоб правильно закріпити плівковий матеріал на плиту, необхідний дорогий прес. Тільки завдяки йому надається можливість нанести плівку в три життєво необхідних і важливих етапи (докладніше у професіоналів), після яких вона не буде відклеюватися і підніматися! А значить, прослужить своїм господарям довгі роки, хоч і буде коштувати трохи дорожче.

На жаль, деякі «фахівці» вважають, що кухня на замовлення в Києві не повинна коштувати дорожче фабричної і продають клієнтам, що бажають купити гарнітур з фрезованими фасадами, неякісні меблі. Звичайно, зробити покриття плівкою в два етапи набагато дешевше, так як для цього немає необхідності купувати дороге обладнання, але такий підхід є прямим браком. Таке покриття гарантовано почне розшаровуватися при першому ж контакті з водою. Подумайте, чи варто економити на якості?

 

Як визначити неякісний фрезований фасад?

 

Перш, ніж укладати договір про покупку, попросіть показати приклад готового фрезованого виробу та оцініть його за трьома пунктами, згідно з якими якісною кухня бути не може:

1. Тильна сторона фасаду повинна бути ідеально гладкою. Якщо ви побачили на ній підозрілі отвори, то, швидше за все, плівку клеїли без допомоги преса, а значить вона не належної якості.

2. Уважно огляньте край. Покриття повинне бути абсолютно рівним, без будь-яких відколів і видимих ​​швів.

3. Якщо через плівку ви побачили волокнисту структуру МДФ або чіткі нерівності - це явний брак.

 

Отже, фрезовані фасади, особливо якщо це кухня по індивідуальних розмірах - це не тільки неймовірно красиво і стильно, але й недешево, так що не довіряйте тим, хто говорить зворотне!