Щоб вибрати чоловічі гаманці та портмоне, потрібно розуміти стиль і спосіб життя чоловіка. Сучасна різноманітність гаманців дозволяє доповнити будь-який імідж і стати показником статусу представника сильної половини людства. Чоловіки байдуже ставляться до будь-яких аксесуарів, які не несуть в собі функціональності. Рідко можна зустріти представника сильної статі, який носить якусь річ для прикраси або з причини її популярності.

 

Портмоне чоловіче – не виняток, воно повинно бути зручним і вміщати в себе всі необхідні дрібниці. Хоча сучасний вибір чоловічих гаманців дозволяє використовувати цей аксесуар не тільки як річ для зберігання грошей, але також як показник статусу чоловіка. Наручний годинник і портмоне є тими аксесуарами, за якими можна судити про добробут чоловіка, його рівень життя, соціальне становище. Тому, купуючи гаманець, краще не економити, а вибрати дійсно цінну річ, яка довгий час зможе служити власнику і приносити задоволення від його використання. Наприклад, брендові гаманці давно зарекомендували себе серед справжніх цінителів хороших якісних речей. Таке портмоне виділить чоловіка серед інших, підкреслить його стиль і статус.

Крім презентабельного зовнішнього вигляду гаманець для чоловіків повинен бути зручним і функціональним. Для сучасного ділового серйозного чоловіка неприйнятно користуватися річчю широкого вжитку, а про носіння грошей і карток в кишенях мова тим більше йти не може. Це може дозволити собі тільки підліток, для якого не грає особливої ролі, як він виглядає і виглядає в очах оточуючих. Тому щоб придбати якісний гаманець, потрібно знати їх різновиди, розуміти правила вибору.

Історія появи гаманця Чоловіка з давніх часів носили з собою мішечки для монет, які також відображали їх положення в суспільстві і визначали статус. Тканина, з якої такий мішечок був виготовлений, і його прикраси могли сказати про господаря більше, ніж вся інша одяг. Найчастіше він закривався за допомогою зав'язок чи блискавки. Більш сучасна модель гаманця виникла, коли з'явилися паперові гроші, адже носити їх в одному мішечку з монетами стало незручно. Твердий каркас для гаманця придумали в XVIII столітті, тоді він був металевим або дерев'яним, хоча навіть тоді мало нагадував сучасні версії гаманців. Слово портмоне запозичено з французької мови і буквально перекладається як «те, в чому носять гроші».

Різновиди чоловічих гаманців

Чоловічі портмоне бувають декількох типів, а розрізняються не тільки за зовнішнім виглядом, а також по функціональності. У деяких з них можна носити тільки гроші, інші вміщують також банківські картки або документи. В цілому, гаманці для чоловіків поділяються на такі різновиди:

- гаманець для нагрудної кишені – тонке, але досить велика за розмірами портмоне, має відділення для карт, і для купюр, поєднується переважно з діловим костюмом;

- гаманець подвійного складання – найбільш популярний вид портмоне, в якому грошові купюри лежать, складені навпіл, може поєднуватися як з діловим стилем, так і з casual;

- гаманець потрійного складання – має вертикальні кишеньки для пластикових карт, може вмістити невелику кількість купюр із-за обмеженої товщини.