Іноді хочеться зробити приємне своїм близьким і подарувати їм якусь красиву річ. Сьогодні існує маса красивих речей, але однією з найоригінальніших залишається вишивка бісером. Такий декор чудово виглядає як на сорочках і кофтинах, так і на рушниках і хусточках. Саме тому мій вибір припав на бісер.

Вишивка бісером - просто і зі смаком

У доньки в 4-му класі був випускний, і я вирішила їй подарувати вишиванку, яка була б прикрашена саме бісером. Як це красиво виглядало на фотографіях у інших! Після нетривалих пошуків я натрапила на фірму «ЕтноБарви» і вирішила зупинити свій вибір на них. Забігаючи вперед, скажу відразу - я ні разу не пошкодувала про своє рішення.

Майстри детально розпитали мене, що я хочу, і пообіцяли максимально швидко виконати моє замовлення. Мене не обманули - протягом зазначеного часу моя вишиванка була вже готова і мені її відправили! Доставка зайняла буквально пару днів, а сама якість роботи приємно порадувало. Все було зроблено дуже акуратно і при збільшеному перегляді швів - дуже якісно.


Замовляйте вишивку бісером в фірмі «Етно Барви» і Ви не пошкодуєте!

Ця фірма використовує найрізноманітніші види бісеру, способи вишивки та необхідні для цього матеріали. При цьому, сама робота виконується максимально швидко, що не може не радувати. Після того, як я замовила товар, він через 2 дні вже був у мене на руках, тому я щиро раджу послуги саме фірми «Етно Барви» - Ви не пошкодуєте!