Акумулятор Mutlu EFB 63 Ah R+Корпорація MUTLU AKÜ, відомий виробник високоякісних акумуляторних батарей. В 2017 році компанія випустила нову модернізовану серію джерел живлення Start & Stop (EFB). Все почалося з постанови Європейського Союзу про те, що до 2020 року виробники автомобілів повинні зменшити викид СО2 в атмосферу для всіх автомобілів до 90 грам на один кілометр.

Щоб цього домогтися, треба було ввести цілий комплекс покращень в технологію виробництва. У тому числі пов'язаних із поповненням втраченого заряду акумулятора.

Цього вдалося домогтися, використовуючи спеціальну, мікро-гібридну технологію Start & Stop. У таких авто, під час зупинок двигун не працює на холостих обертах, а автоматично перестає працювати.

Викиди істотно знижуються, що позитивно впливає на рівень забруднення повітря в містах. Але є і недолік: часте використання стартера використовую повний заряд акумулятора, не даючи йому можливості повноцінно підзарядитися. З цієї причини гостро виникла необхідність в спеціальних джерелах живлення, здатних швидко поповнювати втрачену енергію.

Особливості турецьких авто акумуляторів Mutlu EFB

Виробник MUTLU AKÜ першим відгукнувся на існуючу проблему, і завдяки роботі інженерів, зумів розробити модель АКБ, який повністю відповідає потребам Start & Stop (EFB). І після успішних випробувань, запустив його в масове виробництво. Завдяки спеціальним розробкам, активним речовинам і поліпшеною сіткою всередині банок, батареї повністю задовольняють потребу системи в швидкому заряді.

Якість і надійність виявилися на досить високому рівні, щоб 4 основних світових виробника автомобілів взяли продукцію концерну за основну в комплектації авто. А серед турецьких виробників, джерела Start & Stop (EFB) єдині схвалені до використання всіма автомобільними заводами.

До очевидних переваг акумуляторів, які можно придбати в компанії АЄТ (м.Київ, вул.Польова 3-а), можна віднести:

1. Підвищена продуктивність в порівнянні з аналогічними показниками продукції не пов'язаної з Start & Stop (EFB) на 30%.

2. Патент на використання технології Са-Са в виготовленні решіток.

3. Активна маса банок відрізняється від звичайних батарей.

4. Покращена опірність до вібрацій, можлива експлуатація в сільській місцевості та в умовах розбитих доріг.

5. Завдяки наявності унікального QR-коду, є можливість відслідковувати переміщення товару по всьому світу.

6. Тип продукції, що відноситься до не обслуговуваних АКБ, який протягом усього терміну експлуатації не втрачає своїх фізичних властивостей.

7. Прекрасно замінює батарею створену за індексною технологією.

8. У два рази більш стійкий до циклів розряд-заряд, в порівнянні з базовою технологією виробництва.

9. Акумулятори спеціально створювалися для автомобілів, що працюють за принципом START-STOP, щоб якомога швидше відновлювати щільність електроліту в процесі роботи генератора.

10. Продукція, після відпрацювання призначеного терміну, може на 100% повторно перероблюватися, що позитивно впливає на екологію в цілому.

Придбайте акумулятори серії MUTLU Start & Stop (EFB) в Україні від офіційного дилера

Компанія MUTLU AKÜ постійно намагається покращувати свою продукцію, і вже готує до випуску друге покоління своїх виробів.

Інтернет-магазин АвтоЄвроТрейд пропонує купити автомобільні акумулятори серії MUTLU Start & Stop (EFB) перейшовши за посиланням: https://aet.ua/car-batteries/mutlu-efb-63ah-r-600a.html.