Захисні можливості розробок від RAPTOR чудово утілює в собі покриття RAPTOR U - POL. Чудові якості цього покриття роблять його одним з кращих сучасних пристосувань, що захищають капот вашого автомобіля від всіляких несприятливих дій. Список тих чинників, від яких здатне захистити це покриття, просто вражає: корозійні явища солі, пліснява і інші види хімічних дій температурні чинники ультрафіолетове випромінювання шумопоглинаючі якості будь-який різновид дії вологи (сніг, дощ, калюжі і так далі) механічні ушкодження .

Окрім перерахованих властивостей, безперечною перевагою є і колеровка Raptor, основою для приготування фарбувальний розчин в який, якраз і служить U - POL. Отримуваний розчин відрізняє високий рівень адгезії на будь-якій підготовленій поверхні. Головне, щоб була повністю витримана необхідна технологія підготовки.

 

 Для нанесення отриманої фарбувальної речовини однаково успішно можуть застосовуватися і ручні малярні засоби (кисті, валики), і механічні пристосування (антигравієві пістолети, фарбоопульти і так далі). Можливе формування потрібної структури покриття, дозволяє в щонайширших межах варіювати текстуру отримуваного захисного шару. Також має усі ознаки універсальності. Чудово зарекомендувало себе і в міських умовах, і в умовах бездоріжжя. Прекрасно експлуатується у будь-яких погодних умовах, від лютого холоду, до літньої спеки. Купити RAPTOR U - POL і застосувати його для покриття капота вашого авто, значить, на довгі роки забезпечити цілісність корпусу вашого "друга на колесах", забезпечити його стійкість в самих різних ситуаціях. Використайте строго за призначенням, і дотримуйтеся усіх інструкцій виробника