Ваша відпустка припала на осінь? Тоді саме час почати її планувати. Насамперед вирішить, де ви проведете її. На морських вітчизняних курортах в цей час робити нічого – тут досить холодно і незатишно. Тому якщо ви плануєте відпочивати на батьківщині, підберіть більш вдале місце. Наприклад, замість пляжного формату можна вибрати екскурсійний, так як в Україні повно цікавих міст, які повинен подивитися кожен.

Ви не були ні разу у Львові? Це велике упущення і його треба терміново виправляти. Замовляйте квитки і заздалегідь підбирайте пізнавальні екскурсії – портал fest-tour.com.ua підкаже, що треба подивитися в місті. До речі, тут же ви можете замовити онлайн міні-тури, що припали вам до душі. Чи доступні вони за ціною нашим туристам? Так, всі екскурсії коштують недорого, тому приїжджі можуть замовити відразу кілька варіантів турів.

Щодо проживання? Проблем з цим у вас не виникне, адже восени туристів в місті не так вже й багато, тому ви швидко знайдете відповідний варіант житла. Хостел, наймана квартира, номер в готелі – це вже вирішувати вам. Головне, влаштуватися з максимальним комфортом, щоб у вас були сили і настрій на тривалі екскурсії по Львову. До речі, про міські тури. Постарайтеся заздалегідь спланувати свій маршрут – цікавих міст у Львові дуже багато і щоб встигнути відвідати всі, треба ретельно продумати свою подорож.

Ви не уявляєте, що саме варто відвідати під час відпустки? Давайте розглянемо екскурсії, які повинен замовити кожен турист. Перший тур буде пов'язаний з кавою. Місто славиться своїми кав'ярнями, а кава і похідні від нього напої привозять знайомим як сувенір. Ви – справжній кофеман? Тоді вам просто необхідно замовити на тур «Таємниці Львівської кави». Займе він лише дві години, зате залишить масу позитивних вражень.

Звичайно, кава – не єдиний напій, яким зміг прославиться Львів. Усі знають про те, що тут варять смачне пиво. Ви бажаєте дізнатися більше про секрети пивоваріння? Тоді замовляйте на fest-tour.com.ua тур «Пивний Львів». Скільки часу займе така екскурсія? Триває вона всього годину, тому ви запросто можете включити її в свій маршрут. Повірте, нудьгувати вам буде ніколи – за час туру ви дізнаєтеся більше про вітчизняні традиції пивоваріння і зможете дегустувати деякі напої.

Все це цікаво, але зовсім не інтригує? Якщо вам хочеться загадок і таємниць, то вирушайте в тур «Таємниці підземель». Львів – старе місто і таїть воно в собі чимало секретів. Ви можете дізнатися про них більше, замовивши екскурсію в таємничі підземелля.

Приємної подорожі в легендарний Львів.