Класичні кухні в сучасній інтерпретації це особливий компроміс в інтер'єрі, елегантний і комфортний. Тут вчинені класичні концепції об'єднані з нейтральними відтінками сучасного стилю. Найкраще цей напрямок демонструють сучасні італійські кухні - і яскраві, і респектабельні одночасно.

Що в основі стилю?

Інтер'єр, оформлений в стилі сучасна класика, включає в себе неяскраві оздоблювальні матеріали. Що ж стосується основних конструкцій, форм і покриттів, які можна побачити на фото таких кухонь в модних журналах, то це:

 • Біла або кремова меблі.

 • Ліпнина та багаторівневі стелі.

 • Арки і ніші.

 • Поверхні з природного каменю.

 • Мінімум яскравого декору. М'які форми, які поєднуються зі строгою геометрією - наприклад, в гарнітурі різьблені елементи класики доповнюються лаконічними стільницями, а білі фасади відтіняються фактурної деревиною.

 • Побутова техніка - багатофункціональна, сучасна, але зі стилізованими фасадами або вбудована. Біла безлика пластикова поверхня тут буде недоречна.

 • Оздоблювальні матеріали найчастіше - білі, бежеві або кремові, причому вони неймовірно виглядають досить ефектно і надають атмосферу затишку і свіжості. У стилі сучасна класика добре поєднуються матові і глянцеві фактури.

 • В інтер'єрі кухні повинно бути дуже багато світла, щоб білі меблі придбала виразність. І це відноситься як до природних, так і до штучних джерел.

Базові відтінки

Можна вивчити безліч фото, де представлені кухні в стилі сучасна класика, і на кожному з них ви побачите приглушені тони. У лідерах - білі, але вони доповнюються спокійними, але разом з тим ефектними відтінками:

 • какао;

 • хакі;

 • молочним, кремовим, вершковим.

Біла кухня на тлі витриманих аристократичних стін - це і є інтер'єр в стилі сучасна класика, милуватися яким на фото можна нескінченно, настільки він заворожує м'якістю колірних переходів.

Вибір оздоблювальних матеріалів і меблів У нашій добірці фото кухонь в стилі сучасна класика в кінці статті ви можете подивитися зразки застосування матеріалів, а поки розглянемо, які оздоблювальні матеріали будуть доречні в такому інтер'єрі:

 1. Стіни: шпалери під фарбування, фактурна штукатурка з елементами ліпнини, дорогі текстильні покриття або натуральна дерев'яна вагонка.

 2. Пол: паркет, паркетна дошка, ламінат, керамічна плитка.

 3. Стеля: аристократичний, строгий, в світлих благородних тонах і з яскравими світильниками.

Меблі для кухні

Біла кухня в сучасному класичному стилі - це закриті фасади, невиразна, але якісна фурнітура, пофарбовані поверхні. Часто фасади состаривают штучно за допомогою технології патинування фасадів, так як вінтажна меблі дуже дорога. На фото таких кухонь часто можна бачити кам'яну стільницю з природного мармуру або граніт або стільницю з акрилу. Вибрати надійного виробника, щоб отримати якісні меблі на замовлення можливо на сайті.