Я завжди дуже дивувалася фразі про те, що купальник може приховати недоліки. Ну настільки в голові вкоренилася асоціація з тим, що купальник може тільки розкривати - важко уявити протилежне. А питання-то практично розташоване в площині геометрії.

Пропорції

І справа тут в пропорціях. Звичайно, купальник не приховає целюліт або ще які-небудь недоліки там, де він не надітий. Але ось фасон купальника може коригувати пропорції.

Тут потрібно бути готовими до того, що мова не піде тільки про звичні плавки а'ля два трикутника і ті ж два трикутника на грудях. Різноманітність моделей купальників останнім часом вражає, рясні перехресні смужки з асиметрією і без цього сезону змінили не менше рясні рюші знову-таки, з симетрією і асиметрією, купальники швидше нагадують якісь коктейльні вбрання, ніж одяг для засмаги. В загальному-то якраз для засмаги надягають більш відкриті і прості моделі. А ось пляжне дефіле вимагає більш вишуканого підходу.

Купальники з Пушап

Але про які б купальниках не йшла мова, така деталь як пушап, вітається в більшості моделей. Подивіться, які гарні купальники з Пушап представлені в асортименті інтернет-магазину білизни та купальників EWAshop. І таке розмаїття:

  • з принтом і однотонні,
  • комбіновані і монохром,
  • з дрібним і великим принтом,
  • роздільні і суміжні,
  • простих форм і драпіровані - і це якщо не брати до уваги танакіні, монокіні і інше.


Плавки

До речі, є можливість купити окремо плавки. Це дуже здорово, тому що дуже часто, купуючи купальник, розумієш, що якщо добре сидить верх, то низ залишає бажати кращого і навпаки. Якщо є можливість компонувати купальник окремо, можна отримати ідеальний варіант. Зверніть увагу на трусики бразиліана, це як золота середина, не надто консервативні плавки, що закривають все, але при цьому сильно збільшують прикриту зону і не зовсім відверті стрінги. Вони не закривають повністю сідниці, але створюють саме ту ідеальну пропорцію, до якої прагне кожна дівчина. Бразиліани теж бувають різними, наприклад, на зав'язках і без них, різні по висоті, по стилю і т.д.

Комбінації

У мене так вдало вийшло, купила купальник двосторонній, чорно-білий - класика жанру. З одного боку принт великий, з іншого - невеликий. І на день народження мені подарували чисто білий купальник, в результаті, з двох купальників компонується стільки варіантів, що мені навіть важко зараз порахувати. І все між собою поєднується. І поки я перебуваю в стадії створення капсульного гардероба, моя пляжна капсула створилася сама собою, випадково!