Щороку зростає кількість власників смартфонів в Україні, так само, як і кількість магазинів з телефонами і аксесуарами. В ряді магазинів можна придбати чохли на телефон на замовлення, що вкрай важливо для власників ексклюзивних смартфонів.

При цьому, мало хто дбає про безпеку свого телефону, більшість власників використовують їх без захисних аксесуарів в силу різних причин. Якщо спробувати перелічити їх, то картина буде наступна:

  • Недовіра до чохлів. Багато людей вважає що від них немає користі;
  • Вплив маркетології. До свідомості користувачів доносять меседжі про «унікальність дизайну» апарата, про те, що чохол тільки погіршує ідеальний зовнішній вигляд смартфона;
  • Чохли заважають в повсякденному використанні смартфона. Так, принаймні вважає частина користувачів;
  • Лінощі. Деякі люди банально не можуть себе змусити придбати чохол на свій телефон.

Як ми бачимо, причин не користуватись захисними аксесуарами багато, але результат від цього, як правило, буває лише один — розбитий екран і багато оздоблений різноманітними подряпинами корпус телефону.

В той же час є достатня кількість інтернет-магазинів, що продають стильні чохли на мобільні телефони. Особливої уваги заслуговує сайт «ВЧехле», на якому ви можете знайти якісні і оригінальні чохли та захисне скло на величезну кількість смартфонів, а також різноманітні додаткові аксесуари — акумулятори, безпровідні колонки, зарядні пристрої і т. п. Тут ви можете придбати як аксесуари для телефонів самсунг, так і до будь-якого іншого, не такого популярного бренда.

Оскільки сайт безпосередньо співпрацює з виробниками аксесуарів, то можете бути впевнені в тому, що саме тут ви знайдете чохли на найновіші смартфони, що тільки поступили в продаж.

Насправді, це запитання риторичне. Кожен, хто хоч раз в житті був змушений міняти екран смартфона, знає, що це коштує хоч і дешевше за покупку нового телефону, але ненабагато. Тому, купивши підходящий чохол на смартфон, ви автоматично економите до двох тисяч гривень на ремонті.

До того ж, в більшості випадків нові екрани можуть бути гіршої якості і поводити себе непрогнозовано, адже оригінальні коштують дорого і зазвичай майстри замовляють копії від невідомих виробників. Тому, трапляються випадки, коли новий екран починає «глючити», і його доводиться замінювати або купувати новий телефон, щоб марно не витрачати гроші.

Чохли бувають різні, в чому ви можете переконатись, зайшовши на сайт «ВЧехле». Асортимент як видів, так і оформлення чохлів вражає, і кожен користувач зможе знайти тут саме те, що йому треба. На даний момент самий популярний форм-фактор чохла — накладка. Це пластиковий чи силіконовий чохол, що має форму ванночки і захищає задню кришку і бокові грані телефону, залишаючи передню панель відкритою. Це робить такі чохли дуже зручними у використанні, але підвищує ризик пошкодження екрану при падінні. Щоб цього уникнути, рекомендовано поклеїти на дисплей захисне скло. Це збереже екран при падінні, а в повсякденному використанні — від подряпин та сколів.

Цим захисне скло відрізняється від захисної плівки. На відміну від скла, плівка здатна лише оберігати екран від незначних пошкоджень при звичайному використанні, і не врятує дисплей від ударів і падінь. Тому, якщо ви хочете придбати, наприклад чохол на хуавей у6 pro, то варто купити і захисне скло. Воно, хоч і коштує дорожче, але разом з чохлом надійно захистить ваш телефон від різного роду неприємних випадків.