Квадроцикл — це втілення брутальності і потужності. І хоча останнім часом мотовсюдиходи прагнуть освоїти жінки і навіть діти, цей вид транспорту традиційно вважається чоловічим. Адже призначені квадроцикли в першу чергу для їзди по бездоріжжю, для поїздок на полювання і риболовлю або для важкої роботи на заміській ділянці. Якщо ви не знаєте де можливо покататися на цій чудо техніці, то детально про маршрути та умови поїздок на квадроциклах можете дізнатися на сайті http://taor.com.ua/services/5_katannja_na_kvadrocyklakh Як вибрати найкращий квадроцикл і на які характеристики звернути увагу? Давайте розберемося.

Квадроцикл — вибір тих, хто не боїться пригод

Мова йде про чотириколісний мотовездеход, який по прохідності багаторазово перевершує автомобіль-позашляховик і, до того ж, набагато економічний в експлуатації. Основна особливість такого виду транспорту — величезні шини, високий кліренс, велика потужність. Все це робить квадроцикл неймовірно прохідним і здатним розвивати значну швидкість навіть на бездоріжжі. Звернемо увагу на характеристики квадроциклів:

- Потужність. Середній мотовездеход має 500-кубовий двигун на 20-40 л. с., чого достатньо для подорожей і активного відпочинку. Любителям екстриму варто вибирати більш потужні моделі, про них дізнатися на сайті http://taor.com.ua/ivent-service/2_komandoutvorennja-po-karpatsky.

- Швидкість. Квадроцикли розвивають швидкість 80-90 км/год, і це оптимальний показник, адже їздити з більш високою швидкістю по бруду і бездоріжжю сподобається далеко не всім. Однак існують спортивні моделі, які можуть розігнатися до 130 км/год.

- Витрата палива. Ця величина залежить від швидкості їзди та ландшафту. Середній показник становить близько 8-10 л на 100 км.

Перше, що ви повинні вирішити, вибираючи квадроцикл, — ви будете їздити один або з пасажиром. Як у одномісних, так і в двомісних моделей є свої переваги і недоліки.

Одномісний квадроцикл відрізняється більшою прохідністю в умовах лісовій та болотистій місцевості. Він легше по вазі, має менший радіус повороту. Тому таку модель рекомендується розглядати учасникам різних змагань: заїздів, рейдів і т. д.

Двомісні моделі в силу важкої ваги менш маневрені, вони відрізняються передбачуваною керованістю і плавним ходом на нерівній поверхні, а також стійкість до перекидання. На двомісних квадроциклах можна без побоювання їздити з пасажиром, перевозити вантаж. На сайті http://taor.com.ua/ivent-service/3_mice-(konferenc-servis) ви маєте можливість вибрати собі квадроцикл, який треба саме вам.