В наш час відновити ідеальний вигляд зуба можливо, навіть якщо він зазнав серйозних пошкоджень. Цей процес називається реставрація зубів, і покликаний він задовольнити усі естетичні бажання клієнта, які пов’язані із зовнішнім виглядом його зубів. Художня реставрація може виправляти абсолютно усі дефекти:

  • Неправильна форма зуба.
  • Положення зуба в зубному ряді.
  • Ліквідація діастеми (щілини, що може з’явитись між зубами у результаті їх неправильного розвитку).
  • Відновлення бажаного кольору зуба.

Будь-яка із вищеописаних процедур у контексті художньої реставрації носить в собі завдання відновлення зубів, відновлення жувальної і естетичної функцій зубного ряду. Робота стоматолога у цьому випадку дуже складна і кропітка, порівняти її можна хіба що з роботою скульптора, який довгою важкою працею створює дійсно ідеальний витвір мистецтва. Робота ця може мати різноманітний масштаб, стосуватись як одного зуба, так і всього зубного ряду, проте врешті -решт, результатом всіх процедур повинна стати однозначно ідеальна посмішка пацієнта.

Чи шкодить художня реставрація зуба здоров’ю пацієнта?

Хоч естетична стоматологія і дуже важлива, проте повноцінно результат будь-яких, пов’язаних з ротовою порожниною процедур, оцінюється з погляду впливу на здоров’я пацієнта. Саме тому у художній реставрації використовуються тільки найновітніші методи пломбування, а також найоптимальніші для організму матеріали провідних виробників з таких країн, як: США, Японія, Німеччина, Франція. Ці матеріали краще адаптуються в організмі, а також володіють так званим «ефектом хамелеона» - підлаштовуються під необхідний колір зуба, забезпечуючи оптимальний візуальний результат.

Роботу стоматолога з роботою скульптора порівнюють не дарма, бо саме художня реставрація – одна із найскладніших стоматологічних процедур.

Досить поширеною є думка, що в естетичній реставрації сенс є тільки тоді, коли мова йде про передні зуби. Проте насправді це не так. Естетична реставрація задніх зубів навіть важливіша, ніж естетична реставрація передніх зубів, та й взагалі, коли мова йде про естетичну реставрацію, тут ймовірніше працювати потрібно над цілісним зубним рядом. Головне ж – це правильний вибір фотополімера і точність в роботі лікаря.

Куди звернутись для проведення якісної художньої реставрації зубів?

Однією з найкращих клінік з тих, що займаються реставрацією зубів, є стоматологічна клініка професора Ельвіри Безвушко. У цій клініці працюють висококласні спеціалісти, які можуть дійсно гарантувати результат своєї роботи пацієнту. Як уже було сказано вище, художня реставрація зубів – це складна процедура, і довіряти її недосвідченому спеціалісту не варто. У клініці Ельвіри Безвушко пацієнт отримає і консультацію, і допомогу, де до його слів дійсно прислухаються.

Всі етапи реставрації: від введення анестезії і до роботи з пломбувальним матеріалом спеціалісти проведуть швидко і якісно. Вартість реставрації тут знаходиться на оптимальному рівні, хоча варто відмітити, що залежить вона від складності та розміру ушкодження. Якщо мова йде про зміну форми та кольору зуба, то ціна реставрації буде нижчою, ніж якщо мова йде про відновлення, наприклад, частини зламаного зуба.