Хто може стати успішним підприємцем? Ринок підкоряється переважно новаторам, які відкриті до всього нового і швидко освоюють інновації. Якщо ви як раз така людина, то можете сміливо відкривати свій бізнес – аудиторія прийме вас тепло і забезпечить вам високий високий попит на продукцію.

Що значить, бути прогресивним менеджером з продажу? Все просто – використовуйте новітні технології для ведення бізнесу. Вони не тільки спростять вам життя, але і дозволять значно оптимізувати діяльність підприємства, покращити кадрову політику. А це вже забезпечить стабільну роботу компанії та дасть очікуваний прибуток.

Які саме інструменти можна використовувати для ведення справ? Вашим важливим помічником може стати CRM-система. Це веб-додаток і знайти його можна на порталі www.espocrm.com. Що можна робити за допомогою даної програми? Вона дозволяє менеджеру з продажу переглядати дані, щодо взаємин компанії з клієнтами, колегами, інвесторами. При необхідності тут оновлювати і сортувати інформацію. Таким чином, всі важливі для вас дані будуть гарно структуровані, що забезпечить вам комфортний перегляд інформації.

Чи можна контролювати продажі за допомогою цього додатка? Так, такі функції теж закладені в систему. Вона може виступати і органайзером для підприємця. У неї закладено календар, який можна постійно заповнювати відмітками про зустрічі, важливих дзвінках або вносити сюди інформацію про свої плани.

Ви бажаєте на практиці переконатися в корисності програми? Це цілком зрозуміло. Чи можна завантажити безкоштовно демо-версію даного інтернет-додатку? Так, її можуть використовувати всі зацікавлені бізнесмени. Пробна версія покаже вам переваги програми і дасть уявлення про інші її можливості. Якщо додаток вам підходить за всіма параметрами, ви можете також придбати та встановити доповнення до CRM системи, що значно розширить її можливості. Залишається тільки впровадити його на підприємстві і регулювати процеси, що протікають в компанії.

Чи використовують програму EspoCRM за кордоном або це вітчизняна розробка? Насправді, це ПО зроблено в Україні, але користується попитом за кордоном, зокрема у США та Німеччині. Всі керівники компаній, які впровадили EspoCRM у себе на підприємствах залишилися задоволені продуктом і продовжують його використовувати і після завершення тестування. Ви можете самі почитати відгуки про EspoCRM на порталі espocrm.com - це допоможе вам прийняти вірне рішення.