Інформаційні портали сьогодні досить популярні, оскільки вже довгий час люди використовують всесвітню павутину в якості джерела інформації, а на подібних порталах вона зібрана і чітко структурована. Наприклад, якщо вас цікавлять новини нашої країни, то Pressolife інформаційний портал запропонує вам все найактуальніше і цікаве.

 

Також великою популярністю портали користуються у компаній, чиї послуги і товари пов'язані зі значним обсягом інформації (інформаційні ресурси, онлайн-ЗМІ, державні утворення, тематичні сайти). Якщо вам необхідний сайт об'ємом від 1000 сторінок, з швидким оновленням інформації та можливістю продажу інтернет-реклами на своєму майданчику - це рішення для вас.

 

На подібному порталі інформація повинна бути зручно представлена ​​і структурована, доступна для обговорення та редагування. Для цього наші фахівці реалізують такі функції як рубрикатор, рейтинг, система ролей і статусів користувачів, розсилка, інтеграція з соціальними мережами, вбудований пошук і інші можливості.

 

Сучасні портали здатні витримувати високі навантаження і обробляти великі обсяги інформації. Тільки в цьому випадку вони стають цікаві для користувачів.