Ви плануєте купувати квартиру в Києві? Це може здатися непростим завданням, адже за своєю вартістю столична нерухомість доступна небагатьом українцям. Проте, це не означає, що стати власником квартири в місті неможливо. Головне – продумано підійти до вибору житла.

В першу чергу, шукайте квартиру в передмісті або на околиці. Зрозуміло, мова йде про розвинені райони з якісною транспортною розв'язкою. Наприклад, можна придбати житло в містечку Вишневе. Тут купівля квартири обійдеться значно дешевше, ніж на правому березі. До того ж добиратися до Києва з містечка буде нескладно.

Далі слід визначитися з тим, який ринок житла вас цікавить – первинний або вторинний. Досвідчені інвестори рекомендують вкладатися в сучасні житлові комплекси. Якість вторинного житла в районі невисока. При цьому обходиться воно дорожче, ніж квартири від забудовників. Якщо ще й врахувати знос будинків, то таке вкладання грошей і зовсім буде невигідним.

Які новобудови зводяться в Вишневому? Найбільш глобальний і перспективний проект – ЖК «Агам». Зверніть увагу, що будівництво комплексу вже почалось. Закінчити перший будинок забудовник плануєте в четвертому кварталі цього року. Відстежувати хід будівництва можна на офіційному сайті проекту http://agam.kiev.ua/. Тут же є інформація про планування і ціни квартир.

Перевага інвестування в будинки, що тільки будуються очевидна – можна придбати квартиру за дуже низькою ціною. Однак важливо переконатися, що забудовник надійний і успішний. У нього повинні бути стабільні фінансові показники, успішно завершені проекти. В такому випадку ризики подібних вкладів істотно знижуються.

Важливо при виборі новобудови переконатися, що вона зводиться за сучасними технологіями, з застосуванням якісних матеріалів. Наприклад, несучі стіни ЖК «Агам» будуть виконані з надійної цегли. До того ж передбачена теплова ізоляція за допомогою пінополістиролу.

Іноді забудовники пропонують купити повністю «порожні» квартири. Це не найзручніший варіант. На ремонт і облаштування таких «коробок» доводиться витрачати багато часу і грошей. З цієї причини, краще купувати квартири хоча б з базовою обробкою і необхідними зручностями. Наприклад, у всіх квартирах житлового комплексу «Агам» передбачені стяжка і штукатурка, панорамні металопластикові вікна, металеві пожежобезпечні двері. До того ж житло обладнується котлами, радіаторами. Є всі необхідні комунікації. Забудовник бере на себе організацію електропроводки і сантехнічної розводки. Передбачені лічильники, Інтернет і телебачення.