Всі малюки підростають дуже швидко, у тому числі і чужі. Але рано чи пізно батьки стикаються з таким нелегким моментом, коли їм необхідно вибрати дитячий садок для свого маленького янголятка. «Країна Дитинства» - це дитсадок в якому кожна дитина буде почувати себе як в дома.

Щоб вдало вибрати дитячий садок або ясла, необхідно зважити всі«за» і «проти», адже така справа — дуже серйозна.

Фахівці у сфері дошкільної освіти сходяться на думці, що малюкам від року до трьох років ще можна посидіти вдома з матусею, а от діткам від 3 років настійно рекомендовано відвідувати дитячий садок, ніж сидіти з нянею чи бабусею. Дитина повинна ходити в найкращий садок. Якщо ж дошкільний заклад буде поганим, відповідно і дитині там буде некомфортно і погано.

При виборі дитсадка в першу чергу потрібно врахувати його місце розташування. Садок повинен знаходитися недалеко від будинку, щоб в зимовий час року малюка, який ще не зовсім прокинувся, не тягнути сотні метрів.

Безперечним залишається питання вибору вихователя. Необхідно враховувати як професійні, так і особисті якості людини. Адже вся дітсадівська доля залежить від першого дня відвідування дитиною дитячого садка, від першого вихователя. Хотілося б згадати про те, що, віддаючи перевагу тій чи іншій установі, потрібно враховувати наступний момент: гучний імідж закладу та його престижність не завжди пропорційні теплим відносинам, які там працюють фахівців. Якщо Ви бажаєте познайомитись с найкращим дитячим садком, тоді перейдіть за посиланням https://www.sadochok.net.ua/, де Ви знайдете всі його пропозиції

На оформлення дитини в садок існує певна черга, тому, не пізніше, ніж за рік до запланованого надходження, необхідно грунтовно взятися за вибір дитячого саду. Надалі його при бажанні можна поміняти.

Для початку можна вибрати декілька закладів і по можливості відвідати кожне для одержання більш точної і необхідної інформації. Приходити в дитсадок краще до 11 годинни, в першу чергу потрібно відправитися безпосередньо в кабінет завідуючої і провести з нею бесіду щодо наступних пунктів:

  • який в саду режим дня;
  • скільки триватиме «тиха година»;
  • є чи в саду ранкова зарядка;
  • скільки часу відводиться для прогулянок на свіжому повітрі;
  • не перевантажують чи заняттями малюків.
  • Ідеальним для дитини буде той садок, в якому кожна група складається з 6-15 діточок. Це означає, що дитині буде приділена достатня увага.