Що подарувати чоловікові? З цим питанням жінка стикається кілька разів на рік. Причому відповісти на нього дамам буває досить складно. Чоловіки знають про вподобання прекрасної половини. Такі подарунки як ювелірні прикраси, смартфони, іграшки, аксесуари, квіти, солодощі – це зазвичай безпрограшний варіант. У випадку з подарунком для чоловіка жінкам доводиться застосовувати свої знання про цю людину, підключати фантазію. Справді, не подаруєш же зимову гуму, набір інструментів або техніку, не знаючи в точності, які характеристики виробів потрібні. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, перейдіть в джерело, щоб подивитися оригінальні подарунки для чоловіків. Багато з них люблять цікаві та незвичайні речі. Особливо, якщо вони корисні і функціональні. Напевно ви знайдете в інтернет-магазині Podarkionline багато цікавих ідей. Користуватися такими ресурсами зручно тому, що всі товари розподілені за категоріями. Тобто вам вже не доводиться самостійно думати про доречність того чи іншого подарунка. Досить просто вибрати цікаву річ, яка, на вашу думку, припаде до смаку чоловіку.

Враховуйте, чим займається людина. Якщо ви хочете зробити подарунок представнику ділової сфери, можете подарувати йому незвичайний органайзер. Для офісного працівника підійде пристосування в формі пожежної машини. У кабінеті начальника може стояти органайзер-магніт для дрібних металевих виробів.

Для неформальних переговорів з партнерами стане в нагоді оригінальний набір склянок, джентльменський комплект шахів з флягою, міні-бар. Досить популярний подарунок, який можна знайти в каталогах інтернет-магазину – Бочонок для спиртного з латунним краном».

Інші вдалі подарунки для ділових чоловіків:

• якісна краватку (з шовку);

• незвичайний портсигар;

• запонки;

• ключниці, візитниці, кард-кейси, портмоне.

Якщо вважаєте, що в кабінеті або вдома у чоловіка нудний інтер'єр і хочете його урізноманітнити, то даруйте солідні і оригінальні сувеніри чи аксесуари. Наприклад, можна купити статуетку «Оскар», скретч-карту світу. Для них точно знайдеться місце.

Чоловікам, які захоплюються риболовлею, полюванням або походами, можна купити оригінальну флягу. Любитель подорожувати і людина, яка часто вирушає у відрядження, оцінять валізу з ДУ, набір мандрівника.

Ваш чоловік неуважний і часто втрачає дрібні речі? Його порадує брелок з функцією пошуку ключа.

Любителям ретро-речей сподобається антикварний ліхтар, кінопроектор, вінтажний програвач.