Існує безліч порад, статей, рекомендацій та відео про те, як підібрати жіночий одяг. Але примхлива мода постійно змінюється, а індустрія жіночого одягу пропонує такий різноманітний асортимент і вибір речей, що розгубитися в ньому може кожна. Інколи навіть здається, що без поради стиліста знайти собі щось путнє буде складно. Але все ж є кілька універсальних правил, які допоможуть кожній жінці виглядати і почувати себе чудово, впевнено і красиво.

Не женіться за модою

Це перше правило і відповідь на запитання, як вибрати свій стиль в одязі. Мода змінюється, і угнатися за нею не може навіть Періс Хілтон. А тим, у кого фінансові можливості більш скромні, слід орієнтуватися на прості та зрозумілі принципи вибору гардероба: відповідність до ситуації, роду занять, віку, а також якість, зручність, красота речей.

Вмійте поєднувати кольори

Згідно правил гарного тону, на людині не повинно бути більше трьох кольорів за раз. Це стосується всіх елементів образу - одягу, взуття, аксесуарів. В протилежному випадку вигляд виходить не дуже гармонійний. Вибирайте базовий колір - чорний, білий или сірий, і для нього додавайте один або два кольори - синій, червоний, зелений, рожевий, блакитний.

Не бійтесь свого віку

Немає нічого більш печального, ніж занадто молодо вдягнена зріла жінка, яка боїться свого віку. Але і молода дівчина, яка прагне виглядати більше серйозно та вибирає одяг неначе з гардероба своєї мами, теж виглядає не дуже радісно. Поважайте свій вік і користуйтеся його перевагами, носіть одяг у відповідності до нього.

Не економте на якості

Одяг має бути якісним. Саме це, а не модний дизайн або крій роблять зовнішній вигляд людини "дорогим". Дешева синтетика і погана якість швів здатні зіпсувати навіть добре підібраний ансамбль. Не купуйте надто дешевий одяг, але не витрачайте на нього всю зарплату: вчіться підібрати жіночий одяг згідно з фінансовими можливостями і якістю. Якісну річ можна купити не тільки в бутіку, але і в доброму стоковому магазині.

Одягайся так, неначе ви вже досягли успіху

Цю пораду як вибрати жіночий одяг часто дають успішні люди. Якщо ви прагнете ввійти в більш високий соціальний круг, знайдіть високооплачувану роботу або отримати підвищення в посаді, вибирайте відповідну одежу за якістю, стилем та ціною. Це така ж інвестиція в себе, як освіта та підвищення кваліфікації.

Цим порадам досить легко слідувати, і саме вони допоможуть вам виглядати добре, комфортно і впевнено. А для всього іншого є інтернет-магазин G-Outlet, де знайдеться якісний, гарний і доступний жіночий одяг, в тому числі від модних брендів H & M, Monki, Cheap Monday Cos, S.Oliver, & Other Stories та інших. Тепер ви знаєте, де вибрати жіночий одяг. Зробіть замовлення на жіночий одяг в G-outlet з доставкою по Україні.