Послугами таксі користуюся нечасто – тільки коли опиняюся в інших містах. Благо, вдома у самого є машина. Однак орендувати автомобіль, вирушаючи, скажімо, до Києва, не дуже вигідно в фінансовому плані. Ось і доводиться користуватися послугами таксистів. Раніше, через брак досвіду, набирав номер першій-ліпшій компанії. Потім дивувався тарифами. Звичайно, один раз проїхати по місту з переплатою – не така велика проблема. Однак користуватися машиною доводиться часто. Перший раз – щоб дістатися з вокзалу в готель. Потім просто для поїздок по місту. Хоч в Києві транспортне сполучення розвинене непогано, добиратися до віддалених районів складно. Особливо під вечір, коли потрібні маршрутки трапляються все рідше. Та й не настільки добре знайомий зі столицею, щоб відмовитися від послуг таксі. Ну і, зрозуміло, хочеться, все-таки, пересуватися по місту з комфортом, а не в тісному оточенні людей в салоні громадського транспорту або вагона метро.

Загалом, всі ці фактори підштовхнули поділитися досвідом, як знайти найдешевше таксі Києва або іншого великого міста України. Можливо, інформація здасться цікавою туристам.

Отже, в великих містах мінімальне замовлення машини зазвичай від 35 грн. Однак важливо враховувати, що деякі фірми беруть за простій. Тому уточніть цей момент заздалегідь. Перші десять безкоштовних хвилин простою – цілком адекватні умови.

Або виберіть пару служб таксі в місті заздалегідь, або завантажте на свій смартфон додаток Otaxi. Особисто я тепер користуюся другим варіантом. Він має масу переваг. Так, ви відправляєте запит на машину в загальну базу. На нього реагують самі водії. Причому ви можете коригувати ціну – або знижувати її, відмовляючись від додаткових послуг, або поставити додаткову вартість, щоб прискорити приїзд машини. Я користувався цією можливістю два рази – коли запізнювався на вокзал і на ділову зустріч з партнерами. На невелике збільшення вартості водії реагували майже моментально. Запит опинявся одним з пріоритетних. Загалом, досить зручна опція.

Пару раз замовляв таксі через додаток прямо з клубу. Це можна зробити буквально в пару кліків. Я робив аплікацію з усіма важливими для мене адресами, тому багато часу оформлення запиту не займало. Що радує, не доводиться шукати тихе місце для розмови з диспетчером.

Сподобалася можливість викликати таксі, в якому можна розплатитися банківською картою. Раз забув готівку вдома, не довелося шукати банкомат.