Будівельна компанія МЖК Експрес-24 фотоМрієте про власне помешкання в Івано-Франківську зі зручним плануванням та розташуванням неподалік від центру міста? Будівельна компанія «МЖК Експрес-24» ось уже понад два десятиріччя забезпечує клієнтів якісними квадратними метрами. Купівля квартири в Івано-Франківську – справа складна та відповідальна. Проте уникнути більшості проблем можна, обравши квартиру в новобудові, розташованій поблизу парку ім. Шевченка, від відомого забудовника будівельної компанії “МЖК Експрес-24”.

Чому саме «МЖК Експрес-24»?

Будівельна компанія МЖК Експрес-24 фотоОднокімнатні, двох- та трикімнатні квартири і навіть дворівневі апартаменти – серед наших пропозицій обрати варіант для себе зможе кожна родина. Переваги житлових комплексів, які пропонує даний забудовник, очевидні:

  • вигідне розташування поблизу центру міста (та біля парку Шевченка);

  • зручне планування квартир;

  • розвинута інфраструктура;

  • безшумні швидкісні ліфти;

  • мідна електропроводка у помешканнях;

  • встановлений котел для опалювання приміщень;

  • енергоощадні склопакети;

  • всі необхідні лічильники.

На території житлового комплексу передбачені наступні об'єкти: сучасні паркінги та гаражі для автомобілів; спортивні та дитячі майданчики. Основні переваги квартири в новобудові в тому, що вони ідеально пристосовані для повноцінного життя. Незабаром в житловому комплексі відкриє свої двері для малюків сучасний дитячий садок, збудований будівельною компанією.

Будівельна компанія МЖК Експрес-24 фото

Ціни на квартири

Найголовнішим плюсом квартир в новобудовах неподалік від парку Шевченка є їх приваблива ціна. Вартість квартир становить від 12000 грн. за квадратний метр. Крім того не забувайте, що нерухомість — це найкраща інвестиція у Ваше майбутнє.

Купити квартиру в Івано-Франківську – легко!

Сучасні покупці дедалі рідше користуються послугами посередників і купують житло напряму у забудовника. Менеджери нашої компанії залюбки розкажуть про вартість та умови придбання квартири у новобудові. Детальнішу інформацію про нерухомість, що пропонує “МЖК Експрес-24” ви знайдете на сайті будівельної компанії. Телефонуйте +38 050 433 14 03, +380 342 77 60 27, ми відповімо на всі Ваші запитання.