Красива посмішка – це велика розкіш. Вона не тільки прикрашає людину, а й спрощує для нього налагодження комунікації. Перевірте самі – якщо ви посміхаєтеся, то й люди реагують на вас більш привітно, доброзичливо. Як бачите, усмішка є важливим інструментом в міжособистісному спілкуванні. Напрошується висновок, що зуби треба берегти змолоду, а точніше – з раннього дитинства. Але як умовити дитину на похід до стоматолога?

Підіть від зворотного – знайдіть такого дантиста, до якого ваш малюк не боятиметься ходити на огляд та лікування. Чи існують такі стоматологи? Так, ви можете знайти їх в приватних клініках. Тут у фахівців під рукою є всі необхідні засоби для ефективного і безболісного лікування, тому ви можете сміливо довірити їм свою дитину. Завдяки їх професіоналізму і сучасному медичному обладнанню, лікування карієсу молочних зубів пройде безболісно і у дитини не сформується страх перед стоматологами.

Які саме клініки в столиці працюють з маленькими пацієнтами? Треба сказати, що дитячі кабінети є практично у всіх стоматологів, але краще відправитися в спеціалізований заклад, де надають допомогу саме діткам. До таких клінікам відноситься Mom`s. Вона вже багато років діє в Києві і добре відома батькам. Чому так важливо відвести малюка в профільну клініку? Справа в тому, що тут фахівці знають як працювати з дітьми. У них є навички спілкування з маленькими пацієнтами, а тому їм простіше налагодити контакт. Звичайно, це відіб'ється і на процесі лікування – дитина не буде так гостро реагувати на всі маніпуляції лікаря.

До речі, записатися на прийом до лікарів Mom`s можуть і майбутні мами – фахівці працюють і з такою категорією пацієнтів. Дізнатися більше про пропозицію жінки можуть на https://moms.ua/ - це офіційний портал стоматологічної клініки.

Чи можна вагітним жінкам лікувати зуби? Звичайно, і не тільки можна, але й треба. У період виношування плоду у багатьох жінок відзначаються проблеми з зубами – навіть якщо ви активно вживаєте комплекси з кальцієм, зуби можуть почати руйнуватися, а ясна – сильно кровоточити (так званий «гінгівіт вагітних»). Це небезпечний процес, адже через погані зубів страждає шлунок, кишечник. Через це плід теж може недоотримувати потрібних речовин. Щоб уникнути проблем, постарайтеся полікувати зуби в період 2-го триместру – це оптимальний час для походу до стоматолога. Пам'ятайте, що робити рентген в цей період не варто, так само як і видаляти зуби, адже після таких операцій може початися запалення в порожнині рота, а це вкрай небажано під час вагітності.