На Львівщині внаслідок дорожньо-транспортної пригоди травмувалася 6-річна дівчинка

Зараз дитина перебуває у лікарні з важкими тілесними ушкодженнями. А тим часом, правоохоронці просять відгукнутися очевидців ДТП.

Як розповіли 032.ua у прес-службі управління ДАІ у Львівській області, подія відбулась у четвер, 17 вересня, близько 17.20 години у селі Розвадів, що у Миколаївському районі.

Невідомий водій перебуваючи за кермом мопеда, не обрав безпечної швидкості руху та вчинив наїзд на 6-річну дівчинку

За попередньою інформацією, невідомий водій перебуваючи за кермом мопеда, не обрав безпечної швидкості руху та вчинив наїзд на 6-річну дівчинку. Після цього винуватець ДТП залишив місце події.

Внаслідок наїзду дитина отримала тілесні ушкодження – забій голови та руки. Дівчинку госпіталізували до хірургічного відділення Миколаївської районної лікарні.

Правоохоронці просять зголоситися усіх, хто має будь-яку інформацію щодо обставини цієї ДТП, а також інші дані, що можуть допомогти у пошуку водія-втікача.

Інформацію можна подати за телефоном чергової частини управління Державтоінспекції Львівщини: (032) 238 40 27.