Ліга Чемпіонів: «Шахтар» не встояв у Мадриді

У першому турі групового етапу Ліги Чемпіонів українська команда розгромно поступилася іспанському супернику із рахунком 0-4.

По це повідомляє 032.ua.

Варто зазначити, що до першого пропущеного голу гра була досить рівною, із мінімальною кількістю гострих моментів поблизу воріт суперників. Та груба помилка голкіпера "гірників" Андрія Пятова наприкінці першого тайму, подарувала Королівському клубові перевагу в один мяч ще доперерви. Гол на свій рахунок записав Карім Бензема.

У таймі другому "Шахтар", можливо, й хотів щось змінити, але усі карти команді Мірчи Луческу сплутав ще один українець - Тарас Степаненко. За грубу гру проти Серхіо Рамоса, Тарас отримав другу жовту картку та був вилучений із поля. А ще через декілька хвилин, у ворота донецької команди був призначений досить дивний пенальті: арбітр за воротами якимось дивним чином помітив гру рукою капітана команди Даріо Срни. Кріштіано Роналдо пенальті впевнено реалізував.

Надалі все той же Роналдо оформив дубль, чим остаточно поховав надії донецьких футболістів на пристойний результат.
Зазначимо, що у другому поєдинку групи "А", французький "ПСЖ" впевнено здолав "Мальме" із рахунком 2-0.