Мери Львів та Маріуполь підписали Меморандум про співпрацю у зведенні соціального житла для маріупольців та вразливих категорій львів’ян.
Документ підписали міський голова Львова Андрій Садовий та міський голова Маріуполя, начальник Маріупольської міської військової адміністрації Вадим Бойченко.
Щоб реалізувати проєкт максимально якісно, у Львові планують оголосити архітектурний конкурс. Нове соціальне житло зведуть у мікрорайоні Рясне-2.
Для реалізації проєкту Львівська міська рада виділить дві земельні ділянки загальною площею майже один гектар. Землю місто надасть безкоштовно. Будівництво здійснюватиметься за кошти Маріупольської міської військової адміністрації та міжнародних партнерів, а Львів візьме на себе облаштування інженерних мереж і благоустрій території.
Не менше половини збудованого житла буде закріплено за маріупольськими родинами, які нині проживають у різних регіонах України, зокрема й у модульному містечку «Маріяполіс» у Львові.
Іншу частину квартир передбачено для мешканців Львівської громади. Йдеться про військовослужбовців і ветеранів війни, медичних працівників, осіб з інвалідністю внаслідок війни, членів їхніх сімей, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також родини загиблих Захисників і Захисниць України.