У потязі Львів-Київ намагалися зґвалтувати пасажирку.
Львівська ілюстраторка заявила, що її мало не зґвалтували у купе поїзда. Про це на своїй сторінці у Facebook написала дизайнерка, ілюстраторка дитячих книжок Надія Кушнір.
Інцидент трапився у вагоні категорії СВ в потязі зі сполученням Львів-Київ. За словами Надії Кушнір, спершу незнайомий чоловік, який їхав разом з нею, показував своїх дружину і дитину, а потім роздягнувся і вирішив її рукою продемонструвати "відсутність у себе пупка". Далі попутник Надії Кушнір почав вдаватися до образ на її адресу.
"Я розвернулася до стінки, він закрив двері, стащив з мене одіяло, сам став на коліна і намагався розставити мені ноги і ліз цілуватися і цілувати", - зазначила дівчина.
Відтак вона забила на сполох, почала кричати і, вхопивши сумку з гаманцем і документами, побігла до провідниці. Далі дівчину переселили у інше СВ-купе.
Додамо, що сама Надія Кушнір видалила із Facebook-сторінки опублікований пост, в якому описала цей інцидент.