На Львівщині з літаків «Геркулес» відбулося спільне десантування американських та українських десантників, - ФОТО, ВІДЕО

У суботу, 25 вересня, під час практичних дій в рамках багатонаціонального навчання «Rapid Trident – 2021» відбулося спільне десантування військовослужбовців Збройних Сил США, Десантно-штурмових військ та інших підрозділів країн-партнерів.

Десантування відбувалося з військово-транспортних літаків ЗС США С-130 «Геркулес», із застосуванням американських десантних парашутних систем Т-11 з висоти 400 метрів, повідомляє командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

До спільного десантуванні багатонаціонального підрозділу залучався особовий склад 13-го окремого десантно-штурмового батальйону імені Героя України полковника Тараса Сенюка 95 окрема десантно-штурмова бригада Збройнi Сили України.

Напередодні, особовий склад, який вже має чималий досвід десантування з вітчизняних людських десантних парашутних систем та різних типів літальних апаратів ЗС України, пройшов відповідну допідготовку під керівництвом інструкторів ЗС США.

Воїни-десантники діяли чітко та впевнено, в чергове підтвердивши свій професіоналізм та готовність спільно виконувати завдання з партнерами з країн НАТО.

Нагадаємо, у Львівській області з 20 вересня проходять масштабні українсько-американські військові навчання Rapid Trident-2021.

У них беруть участь 6 тисяч військових з 15 країн. Маневри завершаться 1 жовтня.

Читайте також: На Львівщині відбудеться висадка десантників США