У четвер, 3 вересня, на засіданні Державної комісії із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій переглянули встановленні рівні епідемічної небезпеки. Зокрема, встановили, який рівень небезпеки діятиме у Львові та області.
За даними на Урядовому порталі, "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки встановили у Львові, Дрогобичі, Самборі та у Городоцькому, Жовківському, Миколаївському, Перемишлянському, Пустомитівському районах Львівської області.
"Жовтий" рівень діятиме у Бориславі, Моршині, Стрию та у Бродівському, Буському, Дрогобицькому, Жидачівському, Золочівському, Кам’янко-Бузькому, Мостиському, Радехівському, Самбірському, Сколівському, Сокальському, Стрийському, Яворівському районах Львівської області.
Зазначимо, новий розподіл набуде чинності із понеділка, 7 вересня.