У ніч на 29 листопада, близько 3 години ночі, у Львові на вулиці Лінкольна, 3 виявили жінку, що постраждала від обмороження.
Як повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА, 30-річну львів'янку у стані середнього ступеня важкості доставили у 8-му міську клінічну лікарню, - передає 032.ua.
Попередньо, у потерпілої встановили обмороження обох стоп.
Доповнено: у прес-службі Львівської міськради зазначили, що медики 8-ї міської лікарні обстежили жінку та не виявили у неї ознак обмороження. Натомість зазначили, що пацієнтка була у стані алкосп'яніння, тож її скерували у відповідний лікувальний заклад.
Читайте також: На дорогах Львівщини цілодобово працюють пункти відстою автомобілів, - АДРЕСИ
Нагадаємо, що синоптики прогнозують суттєве похолодання у найближчі дні. Стовпчики термометрів можуть опуститися до 20 градусів морозу.
Львів'ян просять бути небайдужими та повідомляти про безхатьків у відповідні служби. По місту діє два пункти обігріву для потребуючих.