На Львівщині продовжують викопувати ... боєприпаси часів війни

Під час земляних робіт в с. Арламівська Воля (Мостиський район) виявлено 5 предметів, ззовні схожих на артилерійські снаряди часів війни. Працівники МНС, які прибули на місце, встановили, що на поверхні землі знаходяться боєприпаси періоду Другої Світової війни.

Про це повідомили в прес-службі ГУ МНС України у Львівській області.

По факту виявлення боєприпасів повідомлено правоохоронні органи та подано заявку на вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів.

Того ж дня о 10:20 особовим складом піротехнічного підрозділу за розпорядженням начальника ГТУ МНС України у Львівській області проведено роботи по обстеженню місцевості в лісовому масиві поблизу с. Райлів Стрийського району щодо виявлення вибухонебезпечних предметів. Ретельно обстеживши навколишню територію, вони виявили 75-мм артилерійський снаряд та 4 ручні осколочні гранати. Боєприпаси були вилучені та знешкоджені о 13:40 встановленим порядком.

Нагадаємо, що з початку року на території області виявлено 233 вибухонебезпечних предмети у 126 місцях. Серед них знешкоджено 225 боєприпасів.