• Як «Шахтар» у Львові мірявся силами із «ПСЖ» (ФОТО)
13:20, 1 жовтня 2015 р.

Як «Шахтар» у Львові мірявся силами із «ПСЖ» (ФОТО)

У середу, 30-го вересня, на "Арені Львів" відбувся поєдинок 2-го туру Ліги Чемпіонів між донецьким "Шахтарем" та французьким "ПСЖ".

Про це повідомляє 032.ua.

Рівної боротьби, на жаль, не вийшло: українська команда розгромно поступилася своєму супернику із рахунком 0-3. Пропустивши два м’ячі ще у першому таймі (голи на рахунку Ар’є та Давіда Луїса) через власні помилки в обороні, підопічні Мірчі Луческу значно сильніше провели тайм другий. Лише один Алекс Тейшейра міг оформити хет-трик у поєдинку, але бразильському легіонеру команди відверто не щастило у цей вечір. Натомість, "ПСЖ" реалізував ще одну  із багатьох своїх нагод вже під завісу поєдинку: Златан Ібрагімовіч на 90-їй хвилині довершив розгром "гірників" на Арені Львів".

Після цієї поразки "Шахтар" разом із шведським клубом "Мальме"  пасуть задніх у групі "А". В активі обох команд 0 набраних очків після двох зіграних турів.

12038503_874842119289526_6119829586345312851_n (1)