• Головна
  • На Львівщині продовжують розшукувати 21-річного юнака, який 31 травня зник на Ясенському кар'єрі
13:43, 5 червня 2015 р.

На Львівщині продовжують розшукувати 21-річного юнака, який 31 травня зник на Ясенському кар'єрі

Наразі усі пошуки марні. Правоохоронці просять допомоги в усіх небайдужих 

Про це передає 032.ua з посиланням на прес-службу ГУ МВС України у Львівській області. 

У неділю, 31 травня, до правоохоронців звернулась мати 21-річного юнака із проханням розшукати її сина. 

Хлопець, приблизно опівночі, на водоймищі у селі Ясниська Яворівського району, сів у човен та поплив у невідомому напрямку.

З того часу його ніхто не бачив.

Ми залучали до пошуків кінолога з собакою, опитали вісьмох свідків, наразі проводимо ряд інших слідчих дій.

Правоохоронці роблять усе можливе, аби знайти юнака і звертаються до львів'ян із проханням допомогти у пошуках. 

Всіх, хто може допомогти і володіє інформацією про місце перебування хлопця просять звертатись за тел. (0259) 2-10-30 або 102.

«Ми залучали до пошуків кінолога з собакою, опитали вісьмох свідків, наразі проводимо ряд інших слідчих дій. Також залучені працівники рятувальних служб, спеціалісти Державної служби з надзвичайних ситуацій, проте, нажаль, результату поки що немає», - розповів начальник Яворівського райвідділу міліції підполковник міліції Ігор Муха.

Станом на сьогодні, 5 червня, пошуки зникло безвісти 21-річного львів'янина тривають. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Львів #новини #032_ua #зниклий #Ясниський_карєр
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення