
12:08, 1 березня 2013 р.
Львівська влада звинуватила у банкрутстві ЛАЗа Росію
Новий власник ЛАЗу почав процедуру банкрутства підприємства.
Про це повідомив міський голова Львову Андрій Садовий.
Влада Львова вважає, що власник з Росії робить це навмисно і звертається до держави з проханням почати процедуру повернення завода у державну власність.
Занепад ЛАЗу розпочався не вчора,— це тривалий і ганебний процес розвалювання підприємства самим керівництвом та новоспеченими власниками з Росії... Однак зараз все свідчить про те, що інвестор розпочав процес банкрутства та ліквідації заводу
За словами Садового, приватизація ЛАЗу відбувалась з чисельними порушеннями. І це дає підстави для репреиватизації підприємства.
"Занепад ЛАЗу розпочався не вчора,— це тривалий і ганебний процес розвалювання підприємства самим керівництвом та новоспеченими власниками з Росії. Ми сподівалися, що завдяки чисельним замовленням з міст-господарів ЄВРО ЛАЗ отримає друге дихання і вийде з кризи. Однак зараз все свідчить про те, що інвестор розпочав процес банкрутства та ліквідації заводу", - сказав міський голова Львова.
На думку Садового, надії на позитивне вирішення цієї справи є невеликі, однак львів’яни повинні використати всі можливості для того, аби врятувати підприємство.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
10:11, 10 грудня
18:44, 12 грудня
04:59, 4 грудня
16:53, 5 грудня
15
