
11:26, 21 липня 2016 р.
На вулиці Городоцькій у Львові автобус збив пішохода на "зебрі" (ФОТО)
ДТП сталася сьогодні, 21 липня на вулиці Городоцькій 37.
Як розповіли 032.ua у прес-службі патрульної поліції Львова, воодій автобуса №31 збив пішохода на "зебрі" на вулиці Городоцькій, 37. Травмованого пішохода забрали карета швидкої допомоги. Наразі усі подробиці ДТП з’ясовують правоохоронці.
Читайте також на нашому сайті: штраф за "покемонів": у Львові поліція оштрафувала водія, який порушив правила граючи у "Pokemon Go".
Фото:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:14, 19 червня
10:06, 18 червня
2
14:41, 17 червня
150
10:37, 11 червня
13
21:02, 13 червня
