Відповідне рішення постановив Старосамбірський районний суд, задовольнивши позовну заяву місцевого прокурора.
Про це 032.ua повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.
Встановлено, що посадовець під час здійснення робітниками суцільно-санітарних рубок лісу у відведених їм згідно з лісорубними квитками ділянках, надав вказівки вирубати 39 дерев породи «Ялиця», які розташовані за межами ділянок, призначених для рубок. Таким чином, було зрубано деревини на суму понад 360 тис грн. Згідно з рішенням суду, уся сума завданих ним збитків підлягає відшкодуванню державі.
Зазначимо, за виявленим фактом правоохоронними органами проводилось досудове розслідування.
За наслідками судового розгляду матеріалів кримінального провадження, лісничого визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України, та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки з позбавленням права обіймати посади у галузі лісового господарства терміном на 1 рік та штрафу в сумі 8,5 тис грн. Водночас, на підставі ст. 75 КК України останнього звільнено від відбування покарання у вигляді позбавлення волі із встановленням іспитового строку в 1 рік.
Нагадаємо, як повідомляв раніше 032.ua, обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ст. 197 КК України щодо посадовця Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс» був скерований до суду, 8 вересня.