У п’ятницю, 26 червня, під час чергового обміну військовополоненими з російського полону повернулися п’ятеро мешканців Львівської області.
Про це повідомив керівник Львівської ОВА Максим Козицький.
За його словами, йдеться про попередню інформацію щодо звільнених захисників.
Загалом у межах обміну 26 червня додому повернулися 160 українських захисників. Усі вони перебували в полоні з 2022 року.
Серед звільнених — 115 оборонців Маріуполя. Також серед повернутих є офіцери: загалом звільнено 58 офіцерів.
Наймолодшому звільненому захиснику 26 років, найстаршому — 66. Деталі щодо стану звільнених та їхнього подальшого відновлення обіцяють повідомити згодом.