У Львові тривають обговорення щодо розширення приватного медичного центру на вул. Драгана, 4б у Сихівському районі. Представники міської ради, мешканці будинку та автори проєкту провели чергову зустріч, під час якої обговорили зауваження громади.
Раніше департамент архітектури та просторового розвитку Львівської міської ради відмовив у видачі містобудівних умов та обмежень на початковий варіант проєкту. Тоді власники медцентру планували шестиповерхову будівлю. Після консультацій із мешканцями та містом висотність пропонують зменшити до двох поверхів. За словами головного архітектора Львова Антона Коломєйцева, попередня пропозиція не враховувала низку важливих умов — зокрема комфорт мешканців сусіднього будинку та вимоги пожежної безпеки.
Під час зустрічі мешканці висловили свої пропозиції до нового варіанту забудови. Зокрема, вони наполягають, щоб частину стіни пересунули далі від вікон будинку, а перед квартирами не облаштовували експлуатовану покрівлю.
Також у проєкті планують передбачити облаштування тротуару біля медичного центру, який не перекриватиме заїзд до підземного паркінгу та дозволить мешканцям безпечно ним користуватися. Автор проєкту Сергій Іванов-Костецький погодився врахувати зауваження та підготувати оновлені матеріали. Наступну зустріч із мешканцями планують провести через кілька тижнів.
Конфліктна ситуація навколо реконструкції тягнеться вже чотири роки Перший проєкт реконструкції прибудови з розширенням під медичний комплекс подали ще у 2022 році.
Читайте також: У Львові частину ринку «Тополя-1» звільнять для реконструкції вулиці Мазепи