ЛМКП «Львівводоканал» продовжує будівництво нового напірного каналізаційного колектора до міста Винники. Наразі вже прокладено 10 кілометрів трубопроводу діаметром 400 мм — це 74% від загальної протяжності проєкту.
Після завершення робіт нова система водовідведення має стати надійнішою, знизиться ризик аварійних ситуацій, а Винниківська громада отримає додатковий резерв потужності для розвитку, повідомляє пресслужба ЛМР.
У «Львівводоканалі» зазначають, що роботи розпочали ще до повномасштабної війни, однак через пандемію COVID-19 та згодом війну темпи реалізації проєкту були уповільнені. Активніше роботи відновилися у 2024 році.