Експосадовиць Дрогобицької РДА підозрюють в оформленні незаконних виплат на десятки мільйонів

За даними слідства, 47 людей, серед яких були родичі та знайомі посадовиць, безпідставно отримали майже 41 млн грн державної допомоги.

На Львівщині трьох колишніх працівниць Дрогобицької районної державної адміністрації підозрюють у причетності до незаконного оформлення соціальних виплат. За даними слідства, через злочинну схему 47 жінок безпідставно отримали майже 41 млн грн державної допомоги. Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі у вівторок, 23 червня.

За даними слідства, дві колишні посадовиці одного з управлінь Дрогобицької РДА, оформляли соціальні виплати людям, які не мали на це законних підстав. Також серед тих, хто отримував кошти були родичі та знайомі фігуранток кримінального провадження.

Крім того, до оформлення документів вони залучили ще одну спеціалістку профільного управління райдержадміністрації. Підозрювані вносили до офіційних документів дані людей, які нібито потребували грошової допомоги. Йдеться про допомогу при народженні дитини, державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та допомогу на догляд за людьми з інвалідністю. Їхні прізвища вносили у списки разом із громадянами, які справді мали право на державну підтримку.

Після цього, документи скеровували до Дрогобицького управління Державної казначейської служби та отримувачам систематично нараховували гроші.